Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації" (із змінами), у місті Кам'янці-Подільському запроваджено державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки. Учасником пілотного проекту визначено Кам'янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

У зв'язку з цим Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області розглянуто та задоволено клопотання Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідникавід 06.01.2017 №6 щодо залучення його як організатора державної реєстрації шлюбу.

Кам'янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником (32300, Хмельницька обл., м.Кам'янець-Подільський, вулиця Іоанно-Предтечинська, будинок 2; код згідно з ЄДРПОУ – 02224070) запропоновані наступні місця для проведення державної реєстрації шлюбу:

- м.Кам'янець-Подільський, вулиця П'ятницька, 11 (Галерея мистецтв);

- м.Кам'янець-Подільський, вулиця Польський ринок, 18 (Кам'янець-Подільський туристично-інформаційний центр);

- м.Кам'янець-Подільський, вулиця Польський ринок, 1 (Міська Ратуша).

Контактні телефони для запису на реєстрацію та консультацій: (03849) 2-55-33, 0676701268.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу з Кам'янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником, подавши наступні документи:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.