Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

КНП НМР "Центр ПМСД"

Комунальне некомерційне підприємство Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Директор: Оксана ХАРЧЕНКО

Адреса: 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Лісова 1;

Код ЄДРПОУ 42002686

Електронна адреса: cpmsdnetishyn@gmail.com

Тел. Приймальня директора: 9-03-90;

Сайт : http://cpmsd-netishyn.com.ua/

Фінансові плани та зміни до них

Звіти про виконання фінансового плану

Інформація про комунальне підприємство (відповідно до рішення про наглядові ради)

 

ГОДИНИ РОБОТИ:
Пн – Пт: 08:00 – 18:00

Сб: 08:00 – 16:12; прийом хворих: 09:00 – 14:00

Графік роботи адміністрації:

Посада

ПІБ

День тижня

Обід

Вихідні

Особистий прийом громадян

Директор

Оксана ХАРЧЕНКО

(9-03-90)

Пн.-пт.

8.00-16.30

12.00-12.30

Сб., Нд.

Вт. 14.00-15.00

Медичний директор

Ірина ХАЛМАНОВА

Пн.-пт.

8.00-16.30

12.00-12.30

Сб., Нд.

Вт. 14.00-15.00 (у разі відсутності директора)

Головний бухгалтер

 Олена ГРУША

Пн.-пт.

8.00-16.30

12.00-12.30

Сб., Нд.

-

 

Графік роботи амбулаторій:

Підрозділ

Дні тижня

Години роботи

Обід

Амбулаторія №1

пн.-пт.

8.00-18.00

12.00-12.30

 

сб.

9.00-14.00

12.00-12.30

нд.

вихідний

 

Амбулаторія №2

пн.-пт.

8.00-18.00

12.00-12.30

 

сб.

9.00-14.00

12.00-12.30

нд.

вихідний

 

 

    Комунальне некомерційне підприємство Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» створено відповідно до рішення Нетішинської міської ради від 02.03.2018 № 39/2289.

    До складу Комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» входить 2 амбулаторії та 1 пункт тимчасового базування.

    КНП «Центр ПМСД» отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики 17.05.2018р.

Укладений договір з Національною службою здоров’я України з 02 липня 2018 року.

  

Види діяльності:

86.21 Загальна медична практика.

Послуги, які надає КНП НМР «Центр ПМСД»:

  1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта/пацієнтки із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних методів обстеження відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
  2. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених інфекційних та неінфекційних хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів.
  3. Проведення діагностичних обстежень, лікувальних заходів, а також динамічного спостереження за пацієнтом/пацієнткою із хронічними захворюваннями відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
  4. Проведення лабораторної діагностики відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, зокрема: 
    1. загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити, лейкоцити, базофіли, еозинофіли, сегментоядерні нейтрофіли, паличкоядерні нейтрофіли, лімфоцити, моноцити);
    2. загальний аналіз сечі (колір, прозорість, реакція (pH), відносна щільність, білок, глюкоза, еритроцити, лейкоцити, епітеліальні клітини, циліндри, солі, бактерії, ацетон (кетонові тіла));
    3. глюкоза в цільній крові;
    4. холестерин загальний;
    5. швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити В і С, SARS-CoV-2.
  5. Проведення інструментальної діагностики, зокрема електрокардіографії, пікфлуометрії/спірометрії, отоскопії, офтальмоскопії, а також вимірювання гостроти зору.
  6. Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною та надання рекомендацій батькам/опікунам щодо необхідності грудного вигодовування, правильного харчування та догляду за здоровою дитиною відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
  7. Проведення скринінгу на наявність розладів психіки та поведінки у пацієнта/пацієнтки, зокрема таких, що виникають у результаті вживання психоактивних речовин (у разі звернення пацієнта/пацієнтки в межах графіка роботи надавача). Направлення за необхідності та згоди пацієнта/пацієнтки до лікаря-психіатра та/або лікаря-психіатра дитячого, та/або лікаря-нарколога щодо лікування пацієнта/пацієнтки з розладами психіки та поведінки.
  8. Виявлення індивідуального ризику виникнення інфекційних захворювань (туберкульозу, ВІЛ, вірусних гепатитів тощо) та неінфекційних (серцево-судинних, хронічних респіраторних, онкологічних, діабету тощо), зокрема шляхом проведення скринінгових анкетувань, оцінювання загального серцево-судинного ризику за шкалою SCORE, індексу маси тіла, окружності талії тощо.
  9. Проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення інфекційних захворювань серед дорослого та дитячого населення, зокрема вакцинації згідно з календарем профілактичних щеплень (вакцинація за віком, вакцинація за станом здоров’я, вакцинація за епідемічними показаннями), екстреної імунопрофілактики (крім сказу), а також надання рекомендацій щодо проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-
  10. Профілактика, діагностика та раннє виявлення соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ, туберкульоз (зокрема, латентна туберкульозна інфекція), гепатити, інфекції, що передаються статевим шляхом, тощо). Обстеження контактних щодо туберкульозу осіб та видача направлення для надання спеціалізованої медичної допомоги. Взаємодія з лікарем-фтизіатром та/або лікарем-фтизіатром дитячим щодо діагностики та лікування пацієнта/пацієнтки із туберкульозом. Взаємодія з лікарем фтизіатром щодо призначення профілактичного лікування ЛТБІ (латентна туберкульозна інфекція) згідно з галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.
  11. Надання консультативної допомоги населенню щодо здорового способу життя, наслідків нездорового способу життя, важливості відмови від куріння та ризиків зловживання алкоголем, важливості збільшення фізичної активності та здорового харчування, вакцинації, підтримки психічного здоров’я.
  12. Підвищення обізнаності, заохочення та супровід населення щодо збереження психічного здоров’я та добробуту.
  13. Надання окремих послуг паліативної допомоги дорослим та дітям, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта/пацієнтки та визначення його/її потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; виписка рецептів для лікування больового синдрому, включаючи сильні опіоїди та інші лікарські засоби, що визначені Національним переліком основних лікарських засобів; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом/пацієнткою; координацію та співпрацю з іншими установами для забезпечення медичних, психологічних, соціальних та інших потреб пацієнта/пацієнтки.
  14. Призначення лікарських засобів пацієнту/пацієнтці, а також визначення його/її потреби в медичних виробах з подальшим оформленням відповідних документів для їх отримання згідно з вимогами законодавства.
  15. Виписування рецептів для отримання лікарських засобів, які передбачені програмою реімбурсації та для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення за певними категоріями захворювань відповідно до чинного законодавства.
  16. Видача електронних направлень для проведення необхідних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень, консультацій/ телеконсультацій/телевідеоконсультацій лікаря-спеціаліста у режимі реального або відкладеного часу, теледіагностики та інших послуг на рівні спеціалізованої медичної допомоги відповідно до галузевих стандартів.
  17. Надання медичної допомоги телемедичними засобами (телеконсультування/телевідеоконсультування у режимі реального або відкладеного часу, теледіагностики, спостереження у режимі віддаленого моніторингу, телеметрії) разом з обстеженням, та із застосуванням інших методів, що не суперечать законодавству, з обов’язковим створенням медичного запису про медичний огляд, надання консультації або лікування відповідно до Порядку ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я, а також заповненням облікових форм № 001/тм та № 002тм та внесенням інформації в «Журнал обліку телемедичних консультацій» (форма №003/тм).
  18. Забезпечення можливості запису на прийом до лікаря для отримання пацієнтом медичної допомоги із застосуванням телемедицини особисто, по телефону, електронною поштою або системами електронної охорони здоров’я та іншими доступними технічними засобами електронних комунікацій.
  19. Надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я, якщо такий розлад стався під час прийому у лікаря ПМД.
  20. Виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги до пацієнта/пацієнтки, який/яка перебуває у загрозливому для життя стані, та надання йому/їй відповідної медичної допомоги до її прибуття в межах робочого часу надавача ПМД та відповідно при визначенні такої потреби під час надання медичних послуг за місцем розташування надавача або проживання/перебування пацієнта/пацієнтки.
  21. Видача довідок, медичних висновків про тимчасову непрацездатність, направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть та інших документів установленого зразка, які необхідні пацієнту/пацієнтці згідно з вимогами чинного законодавства в межах робочого часу надавача ПМД.
  22. Дотримання принципів безбар’єрності та інклюзії при наданні медичної допомоги, у тому числі з використанням методів і засобів телемедицини відповідно до нормативно-правових актів.

 

Цілі діяльності  Комунального некомерційного підприємства  Нетішинської міської ради

- медична практика з надання первинної та інших видів медичної допомоги (крім стаціонарної) населенню;

- забезпечення права громадян на вільний вибір лікаря з надання медичної допомоги у визначеному законодавством порядку;

- організація надання медичної допомоги у визначеному законодавством порядку, в тому числі надання невідкладної медичної допомоги (в місці надання ПМД) в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, які не потребують екстреної, спеціалізованої або високоспеціалізованої медичної допомоги;

- проведення профілактичних щеплень;

- планування, організація, участь та контроль за проведенням профілактичних оглядів населення, здійснення профілактичних заходів, у тому числі безперервне відстеження стану здоров’я пацієнта з метою своєчасної профілактики, діагностики та забезпечення лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;

- консультації щодо профілактики, діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, а також щодо ведення здорового способу життя;

- взаємодія з суб’єктами надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення дієвого лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта;

- організація відбору та спрямування хворих на консультацію та лікування до закладів охорони здоров’я та установ, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, а також відбору хворих на санаторно-курортне лікування та реабілітацію у визначеному законодавством порядку;

- забезпечення дотримання міжнародних принципів доказової медицини, світових стандартів лікування і діагностики та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я;

- впровадження нових форм та методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації захворювань та станів;

- проведення експертизи тимчасової непрацездатності;

- направлення на медико-соціальну експертизу осіб зі стійкою втратою працездатності;

- участь у проведенні інформаційної та освітньо-роз’яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя;

- участь у державних та регіональних програмах щодо організації пільгового забезпечення лікарськими засобами населення у визначеному законодавством порядку та відповідно до фінансового бюджетного забезпечення галузі охорони здоров’я;

- участь у державних та регіональних програмах щодо скринінгових обстежень, профілактики, діагностики та лікування окремих захворювань у порядку визначеному відповідними програмами та законодавством.

- участь у визначенні проблемних питань надання медичної допомоги у громаді та шляхів їх вирішення;

- надання рекомендацій органам місцевого самоврядування щодо розробки планів розвитку первинної медичної допомоги громади;

-  медична практика;

-  визначення потреби структурних підрозділів КНП НМР «Центр ПМСД» та населення у лікарських засобах, виробах медичного призначення, медичному обладнанні та транспортних засобах для забезпечення населення доступною, своєчасною та якісною медичною допомогою;

- забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників КНП НМР «Центр ПМСД»;

- залучення медичних працівників для надання медико-санітарної допомоги, в тому числі лікарів, що працюють як фізичні особи – підприємці за цивільно-правовими договорами, підтримка професійного розвитку медичних працівників для надання якісних послуг;

- координація діяльності лікарів із надання медичної допомоги з іншими суб’єктами надання медичної допомоги, зокрема закладами спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, закладами громадського здоров’я, санаторіїв, а також з іншими службами, що опікуються добробутом населення, зокрема соціальна служба, та правоохоронними органами;

- надання платних послуг з медичного обслуговування населення відповідно до чинного законодавства України;

- надання елементів паліативної допомоги пацієнтам на останніх стадіях перебігу невиліковних захворювань, яка включає комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, моральну підтримку членів їх сімей;

- організація та проведення з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів тощо;

- інші функції, що випливають із покладених на КНП НМР «Центр ПМСД» завдань.