Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання інвалідам міста пільг щодо плати за користування житлом

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.01.2013               м.Нетішин              № 20/2013

 

 

Про надання інвалідам міста пільг щодо плати за користування житлом

 

 

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини 1 статті 34, частини 2 статті 42  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міської комплексної програми "Турбота" на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329, та з метою адресної соціальної підтримки інвалідів, які мешкають у місті, виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

 

1.Надати інвалідам І групи, які не користуються пільгами відповідно до чинного законодавства України, пільги в розмірі 50 % знижки плати за користування житлом в межах норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від                1 серпня 1996 року № 879 "Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати".

            2.Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради (Коваленко С.Я.) укласти із КП НМР "ЖКО" договір про надання інвалідам міста пільг щодо плати за користування житлом та відшкодування витрат.

3.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради   (Кравчук В.Ф.) забезпечити фінансування видатків на надання пільг інвалідам міста щодо плати за користування житлом за рахунок коштів, передбачених у  бюджеті міста на соціальний захист населення.

4.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 06 лютого 2012 року № 14 "Про надання інвалідам міста пільг щодо плати за користування житлом".

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на в.о.заступника міського голови, начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради Михасика І.М., в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Коваленко С.Я.

 

 

 

Секретар міської ради                   М.М.Степаненко