Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
 • Тобі, Нетішине:
  «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про забезпечення окремих категорій соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.01.2013               м.Нетішин              № 18/2013

 

Про забезпечення окремих категорій соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами

 

 

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 34, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міської комплексної програми "Турбота" на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329, та з метою адресної соціальної підтримки окремих категорій соціально незахищених громадян міста, виконавчий комітет міської ради  вирішив:

 

1.Забезпечити окремі категорії соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами.

2.Затвердити порядок забезпечення окремих категорій соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами згідно з додатком.

3.Нетішинському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Оцабрика Л.С.) укласти із суб’єктом господарювання, який здійснює свою діяльність в сфері торгівлі, договір про надання послуг з відпуску продуктових наборів для окремих категорій соціально незахищених громадян міста.

4.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) забезпечити фінансування видатків для виділення безкоштовних продуктових наборів для окремих категорій соціально незахищених громадян міста за рахунок коштів, передбачених у бюджеті міста на соціальний захист населення.

5.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 06 лютого 2012 року № 11 "Про забезпечення окремих категорій соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами".

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о.заступника міського голови, начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради Михасика І.М., в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Коваленко С.Я.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                          М.М.Степаненко

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

30.01.2013 № 18/2013

 

ПОРЯДОК

забезпечення окремих категорій соціально незахищених

громадян міста безкоштовними продуктовими наборами

 

1.Цей Порядок визначає механізм забезпечення окремих категорій соціально незахищених громадян міста безкоштовними продуктовими наборами.

2.Організацію забезпечення продуктовими наборами окремих категорій громадян міста здійснює Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) під контролем управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.

3.Продуктовий набір надається з метою тимчасової підтримки особи, яка зареєстрована або фактично проживає у міста, і на час звернення перебуває в скрутних матеріальних умовах, що підтверджується відповідними документами.

4.Продуктовий набір надається: пенсіонерам, інвалідам, одержувачам державних соціальних допомог та компенсаційних виплат, безробітним громадянам, які перебувають на обліку у центрі зайнятості як такі, що шукають роботу, багатодітним сім’ям, сім’ям з дітьми, бездомним особам, особам, які повернулись з місць позбавлення волі, та іншим громадянам, які перебувають у скрутних матеріальних умовах.

5.Склад продуктового набору визначений у додатку до цього порядку.

6.Продуктовий набір особам, зазначеним у пункті 4, надається в разі їх особистого звернення, звернення їх законних представників (опікуна, піклувальника) або у разі виявлення таких осіб за результатами проведених обстежень умов проживання, які проводяться соціальними працівниками Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), або відповідними спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, або за клопотанням соціальних партнерів (служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших).

7.Для отримання продуктового набору заявником подаються такі документи:

- заява на ім’я начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради із зазначенням причини, через яку склалось скрутне матеріальне становище;

- копія паспорта або іншого документа, що підтверджує особу;

- копія ідентифікаційного номера;

- довідки або інші документи (довідка з лікарні, свідоцтво про смерть та інші), що підтверджують особливі обставини, в зв’язку з чим особа звертається за продуктовими наборами;

- довідки про доходи членів сім’ї .

До членів сім’ї заявника відносяться чоловік (дружина), неповнолітні діти та інші особи, які перебувають на утриманні заявника.

Соціальним працівником Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) або відповідними спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради оформляється акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї заявника.

8.Продуктовий набір надається одному заявнику у кількості від одного до не більше шести у рік.

9.Для отримання продуктового набору заявнику у Нетішинському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) видається направлення на одержання продуктового набору, в якому зазначається прізвище, ім’я та по батькові заявника та адреса його місця проживання.

10.Для відшкодування витрат за відпуск продуктових наборів відповідно до укладеного договору суб’єкт господарювання, який здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, щомісяця подає до Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) акт про надані послуги, відомість про отримання продуктових наборів з підписами одержувачів та видані територіальним центром громадянам  направлення на одержання продуктового набору.

11.Відшкодування витрат суб’єкту господарювання, який здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, здійснюється за рахунок коштів, передбачених в бюджеті міста на соціальний захист населення.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                       М.М.Степаненко

 

 

 

 

Додаток до пункту 5

Порядку забезпечення

окремих категорій соціально

незахищених громадян міста

продуктовими наборами

 

 

СКЛАД

продуктового набору для забезпечення громадян

із соціально незахищених категорій

 

 1. Борошно                                          - 3 кг
 2. Рис                                                   - 1 кг
 3. Горох                                                - 2 кг
 4. Гречка                                              - 1 кг
 5. Макарони                                         - 2 кг
 6. Олія                                                   - 2 л
 7. Масло вершкове                            - 0,5 кг
 8. Цукор                                               - 2 кг
 9. Соус томатний                                - 0,5 л

 

 

 

Секретар міської ради                                М.М.Степаненко