Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.01.2013               м.Нетішин              № 19/2013

 

Про забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами

 

 

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини 1 статті 34, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міської комплексної програми "Турбота" на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329, та з метою адресної соціальної підтримки соціально незахищених жителів міста, виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в :

 

1.Забезпечити соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами, а саме, однією буханкою хліба та одним батоном на тиждень.

2.Затвердити порядок забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами згідно з додатком.

3.Нетішинському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Оцабрика Л.С.) укласти із суб’єктом господарювання, який здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, договір про відпуск хлібобулочних виробів для соціально незахищених жителів міста та відшкодування витрат.

4.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) забезпечити фінансування видатків для забезпечення хлібобулочними виробами соціально незахищених жителів міста за рахунок коштів бюджету міста, передбачених на соціальний захист населення.

5.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 06 лютого 2012 року  № 10 "Про забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами".  

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о.заступника міського голови, начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради Михасика І.М., в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Коваленко С.Я.

 

 

 

Секретар міської ради               М.М.Степаненко

 

                    Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

30.01.2013 № 19/2013

 

ПОРЯДОК

забезпечення соціально незахищених жителів міста

хлібобулочними виробами

 

1.Цей Порядок визначає механізм забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами.

2.Організацію забезпечення соціально незахищених жителів міста хлібобулочними виробами здійснює Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) під контролем управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.

3.Хлібобулочними виробами, а саме, однією буханкою хліба та одним батоном, забезпечуються соціально незахищені жителі міста один раз у тиждень упродовж терміну від одного місяця до не більше дванадцяти місяців.

4.Хлібобулочні вироби надаються з метою тимчасової підтримки особі, яка зареєстрована або фактично проживає у місті, і на момент звернення перебуває в скрутних матеріальних умовах, що підтверджується відповідними документами.

5.Хлібобулочні вироби надаються: пенсіонерам, інвалідам, одержувачам державних соціальних допомог та компенсаційних виплат, безробітним громадянам, які перебувають на обліку у центрі зайнятості як такі, що шукають роботу, багатодітним сім’ям, сім’ям з дітьми, бездомним особам, особам, які повернулись з місць позбавлення волі, та іншим громадянам, які перебувають у скрутних матеріальних умовах.

6.Хлібобулочні вироби особам, зазначеним у пункті 5, надаються у разі їх особистого звернення, звернення їх законних представників (опікуна, піклувальника) або у разі виявлення таких осіб за результатами проведених обстежень умов проживання, які проводяться соціальними працівниками Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), або відповідними спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, або за клопотанням соціальних партнерів (служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших).

7.Для отримання хлібобулочних виробів заявником подаються такі документи:

- заява на ім’я начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради із зазначенням причини, через яку склалось скрутне матеріальне становище;

- копія паспорта або іншого документа, що підтверджує особу;

- копія ідентифікаційного номера;

- довідки або інші документи (довідка з лікарні, свідоцтво про смерть та інші), що підтверджують особливі обставини, в зв’язку з чим особа звертається за хлібобулочними виробами.

- довідки про доходи членів сім’ї.

До членів сім’ї заявника відносяться чоловік (дружина), неповнолітні діти та інші особи, які перебувають на утриманні заявника.

-  2  -

 

Соціальним працівником Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) або відповідними спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради  оформляється акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї заявника.

8.Для отримання хлібобулочних виробів заявнику у Нетішинському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) видаються талони на одержання упродовж місяця хлібобулочних виробів. В цих талонах зазначається прізвище, ім’я, та по батькові одержувача.

9.Для відшкодування витрат за відпуск хлібобулочних виробів відповідно до укладеного договору суб’єкт господарювання, який здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, щомісяця подає до Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) акт про надані послуги, відомість про отримання хлібобулочних виробів з підписами одержувачів  та видані територіальним центром громадянам талони на одержання хлібобулочних виробів.

10.Відшкодування витрат суб’єкту господарювання, який здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, за відпуск хлібобулочних виробів здійснюється за рахунок коштів, передбачених в бюджеті міста на соціальний захист населення.

 

 

 

Секретар міської ради                         М.М.Степаненко