Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про відшкодування витрат з оплати за користування житлово-комунальними послугами

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.01.2013                           м.Нетішин              № 21/2013

 

Про відшкодування витрат з оплати за користування житлово-комунальними послугами, які надаються міській громадській організації ветеранів

 

            Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", міської комплексної програми "Турбота" на                  2012-2016 роки, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329, та з метою забезпечення належних умов для здійснення міською громадською організацією ветеранів її статутних завдань, виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в :

           

            1.Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради (Коваленко С.Я.):

1.1. забезпечити відшкодування витрат з оплати за користування житлово-комунальними послугами та послугами зв’язку, які надаються міській громадській організації ветеранів за місцем її розташування у нежитловому приміщенні будинку № 6, що на просп. Курчатова;

1.2.укласти із суб’єктами господарювання тристоронні договори про оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку у межах норм споживання, які надаються міській громадській організації ветеранів, та відшкодування витрат.

2.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) забезпечити фінансування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку, які надаються міській громадській організації ветеранів, за рахунок коштів бюджету міста, передбачених на соціальний захист населення.

3.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 06 лютого 2012 року № 15 "Про відшкодування витрат з оплати за користування житлово-комунальними послугами, які надаються міській громадській організації ветеранів".

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. заступника міського голови, начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету міської ради Михасика І.М., в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф. та начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Коваленко С.Я.

 

 

Секретар міської ради                                 М.М.Степаненко