Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про реалізацію у місті Нетішині пілотного проекту щодо запровадження регулювання цін на лікарські засоби

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.03.2013                         м.Нетішин                        № 93/2013

 

Про реалізацію у місті Нетішині пілотного проекту щодо запровадження регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

 

 

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня               2012 року № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою", із наступними змінами,  виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Затвердити план заходів з реалізації у місті Нетішині пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою згідно з додатком.

 

2.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 06 вересня 2012 року № 286 "Про реалізацію у місті Нетішині пілотного проекту щодо запровадження регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою".

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради  Михасика І.М.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                               М.М.Степаненко

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

29.03.2013 № 93/2013

 

 

План заходів

з реалізації у місті Нетішині пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

 

 

            1.Активізувати у місті роботу з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною  хворобою.

Виконавчий комітет міської ради,

ДЗ "СМСЧ № 4"

 

2.Забезпечити участь суб’єктів господарської діяльності (аптечних закладів) усіх форм власності у пілотному проекті.

Виконавчий комітет міської ради,

ДЗ "СМСЧ № 4"

 

3.Здійснювати моніторинг цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в аптечних закладах міста відповідно до постанови . Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Управління економіки виконавчого комітету міської ради

До 31 грудня 2013 року

 

4.Оприлюднити граничний рівень відпускних цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

ДЗ "СМСЧ № 4",

управління економіки виконавчого комітету міської ради

До 15 квітня 2013 року

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                           М.М.Степаненко