Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.03.2013                           м.Нетішин                          № 97/2013

 

Про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та Нетішинського професійного ліцею

 

 

            Відповідно до пункту 1 статті 36, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 8, 10 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", Концепції допризовної підготовки і військового виховання молоді, схваленої Указом Президента України від 25 жовтня 2002 року        № 948/2002, Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770, Програми "Захист Вітчизни", затвердженої Міністерством освіти і науки України від 28 жовтня 2010 року № 1021, рішення виконавчого комітету міської ради від 17 серпня 2012 року             № 263 "Про організацію у 2012/2013 навчальному році допризовної підготовки, підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей, та відбору кандидатів до вищих військових навчальних закладів", виконавчий комітет міської ради в и р і ш и в:

 

            1.Відділу освіти виконавчого комітету міської ради, директору Нетішинського професійного ліцею організувати та провести триденні навчально-польові збори з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та Нетішинського професійного ліцею.

 

            2.Збори провести 22 та 23 квітня 2013 року на навчальних базах з допризовної підготовки загальноосвітніх навчальних закладів міста та Нетішинського професійного ліцею, а 24 квітня 2013 року на базі військової частини А 0757 м.Шепетівка та стрілецького тиру в/ч А 1358 с.Цвітоха Славутського району.

 

            3.Для керівництва зборами затвердити:

            3.1.вчителя предмету "Захист Вітчизни" НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей", керівника міського методичного об’єднання вчителів предмету "Захист Вітчизни" Таборчука М.В. - начальником зборів з юнаками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста;

            3.2.викладача предмету "Захист Вітчизни" Нетішинського професійного ліцею Годованюка Я.П. - начальником зборів з юнаками Нетішинського професійного ліцею;

            3.3.склад комісії з прийняття заліків з виконання нормативів програми допризовної підготовки згідно з додатком.

            4.Начальнику відділу освіти виконавчого комітету міської ради Моцик М.А., директору Нетішинського професійного ліцею Крузеру А.І. та Славутському міському військовому комісару Євтушку І.І.:

            4.1.видати спільний наказ про проведення триденних навчально-польових зборів;

            4.2.призначити командирів навчальних рот та взводів, інструкторів з фізичної підготовки;

            4.3.визначити осіб відповідальних за дотримання юнаками правил безпеки та поведінки при проведенні зборів, виконанні вправ зі стрільби з автомату;

            4.4.підготувати план основних заходів з підготовки та проведення триденних навчально-польових зборів;

            4.5.розробити розклад проведення триденних навчально-польових зборів.

 

            5.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради передбачити кошти на організацію проведення триденних навчально-польових зборів відповідно до кошторису, поданого відділом освіти виконавчого комітету міської ради.

 

            6.Начальнику ДЗ "СМСЧ № 4" Уляницькому Ю.І.:

            6.1.забезпечити проведення практичних занять з дівчатами випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з медико-санітарної підготовки на базі   ДЗ "СМСЧ № 4";

            6.2.виділити один санітарний автомобіль з бригадою швидкої допомоги для медичного забезпечення при виконанні вправ зі стрільби з автомату на базі стрілецького тиру військової частини А 1358 с.Цвітоха Славутського району.

 

            7.Рекомендувати Славутському міському військовому комісару Славутського ОМВК Євтушку І.І. організувати проведення стрільби з автомату на базі стрілецького тиру військової частини А 1358 с.Цвітоха Славутського району 24 квітня 2013 року.

 

8.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів міста ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 1 Соболик Т.А., ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Миську В.М., ЗОШ І-ІІІ № 4           Добровольській Л.О., НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" Роюку О.А. та Нетішинського професійного ліцею Крузеру А.І. забезпечити явку юнаків на триденні навчально-польові збори.

 

            9.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови Михасика І.М., начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради Моцик М.А. та директора Нетішинського професійного ліцею               Крузера А.І.

 

 

 

Секретар міської ради                                           М.М.Степаненко 

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

29.03.2013 № 97/2013

 

 

СКЛАД

комісії з прийняття заліків з виконання нормативів

програми допризовної підготовки

 

 

Стеценко                                   - помічник Славутського міського військового

Роман Олександрович             комісара по призову, голова комісії (за згодою)

 

Базан                                       - спеціаліст відділу у справах молоді, спорту та
Василь Юхимович                 охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради

 

Власенко                                 - представник Славутського міського спортивно -

Валерій Григорович                технічного клубу ТСОУ (за згодою)

 

Таборчук                                     - вчитель предмету "Захист Вітчизни"

Михайло Вікторович            НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей",
                                                керівник міського методичного об’єднання вчителів
                                                  предмету "Захист Вітчизни"

 

Годованюк                                       - викладач предмету "Захист Вітчизни"

Яків Петрович                                 Нетішинського професійного ліцею (за згодою)

 

 

 

 

Секретар міської ради                                           М.М.Степаненко