Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про заходи щодо соціального захисту багатодітних сімей у місті Нетішині

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.03.2013                           м.Нетішин                          № 92/2013

 

Про заходи щодо соціального захисту багатодітних сімей у місті Нетішині, поліпшення їх державної підтримки та створення сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 12 листопада 1999 року № 1460/99 "Про заходи щодо поліпшення становища багатодітних сімей", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2013 року № 46/2013-р "Про соціальний захист багатодітних сімей в області, поліпшення їх державної підтримки та створення сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях", та з метою належної організації роботи із соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки та створення сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях,  виконавчий комітет  міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Затвердити заходи щодо соціального захисту багатодітних сімей у місті Нетішині, поліпшення їх державної підтримки та створення сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях, згідно з додатком.

 

2.Управлінням, відділам, службам та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради  забезпечити виконання зазначених заходів, про що щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного періоду інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради.

 

3.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради забезпечити інформування Департаменту  соціального захисту населення обласної державної адміністрації про проведену роботу щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради Михасика І.М.

 

 

Секретар міської ради                               М.М.Степаненко

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради 

29.03.2013 № 92/2013

 

 

ЗАХОДИ

щодо соціального захисту багатодітних сімей у місті Нетішині,

поліпшення їх державної підтримки та створення  сприятливих умов

для виховання дітей у таких сім’ях

 

1.Здійснювати постійний контроль щодо реєстру багатодітних сімей міста.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

 

2.Забезпечувати належну організацію, контроль та моніторинг видачі бланків суворого обліку "Посвідчення батьків багатодітної сім’ї" та "Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї".

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

 

3.Під час організації та проведення оздоровчої кампанії звертати особливу увагу на оздоровлення та відпочинок дітей із багатодітних сімей за рахунок бюджетних коштів.

Відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

 

4.Проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання багатодітних сімей з метою поліпшення їх державної підтримки та створення сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях.

Управління соціального захисту населення, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей виконавчого комітету  міської ради, Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

5.Організовувати проведення міського етапу обласного фестивалю-конкурсу  "Таланти багатодітної родини".

Управління культури, відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти виконавчого комітету міської ради

 

6.Проводити щомісячний моніторинг призначення та виплати державної соціальної допомоги багатодітним  сім’ям  міста.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

 

7.Забезпечити навчання, безкоштовне харчування, влаштування у дошкільні навчальні заклади дітей із багатодітних сімей.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради

8.Забезпечувати дітей із багатодітних сімей профілактичним патронажем та диспансерним наглядом медичними працівниками.За необхідності направляти дітей на оздоровлення  у лікувально-профілактичні та санаторно-курортні заклади.

ДЗ "СМСЧ № 4"

 

9.Здійснювати соціальний супровід багатодітних сімей.

Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

 

Секретар міської ради                               М.М.Степаненко