Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про міські заходи щодо поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення міста

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.11.2013                                                   Нетішин                                          № 422/2013

 

 

Про міські заходи щодо поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення міста Нетішина на період до 2014 року

 

 

 

               Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 18 жовтня 2013 року № 330/2013-р "Про затвердження обласних заходів щодо поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення на період до 2014 року",  виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Затвердити міські заходи щодо поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення міста Нетішина  на період до 2014 року згідно з додатком.

 

2.Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради рекомендувати Нетішинському міському центру зайнятості, Нетішинському професійному ліцею  забезпечити виконання затверджених заходів, про що інформувати виконавчий комітет міської ради до 25 січня протягом 2014-2015 років.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради І.М.Михасика.

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

28.11.2013  № 422/2013

 

ЗАХОДИ
щодо поліпшення роботи у сфері професійної орієнтації населення 
міста Нетішина на період до 2014 року

 

1.Здійснення заходів щодо забезпечення розвитку системи професійної орієнтації населення та проведення аналізу результатів професійної роботи за такими показниками: кількість здійснених професійних заходів та наданих послуг, кількість осіб, охоплених такими послугами.

Управління соціального захисту населення, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, Нетішинський професійний ліцей, міський центр зайнятості

 

2.Надання адресних профорієнтаційних послуг особам з інвалідністю з урахуванням їх особистих потреб, ступеня втрати здоров’я, обмеження життєдіяльності та потреб ринку і проведення аналізу результатів професійної роботи за такими показниками: кількість здійснених професійних заходів та наданих послуг, кількість осіб, охоплених такими послугами.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, ДЗ "СМСЧ №4", міський центр зайнятості

 

3.Забезпечення надання на належному рівні профорієнтаційних послуг випускникам загальноосвітніх навчальних закладів міста та Нетішинському професійному ліцею, які не працевлаштовані та не навчаються, з метою свідомого вибору ними актуальних на ринку праці професій, а також для подальшого навчання та працевлаштування. Проведення аналізу результатів професійної роботи за такими показниками: кількість здійснених професійних заходів та наданих послуг, кількість осіб, охоплених такими послугами.

Відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, Нетішинський професійний ліцей, міський центр зайнятості.

 

4.Підвищення рівня мобільності профорієнтаційних послуг, використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та  засобів зв’язку у процесі профорієнтаційної роботи.

Управління соціального захисту населення, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, міський центр зайнятості

 

5.Сприяння створенню сучасної матеріально-технічної бази для професійної орієнтації населення у міському центрі зайнятості, навчальних закладах міста шляхом залучення коштів роботодавців, а також коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття відповідно до законів України "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок  безробіття"

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради, Нетішинський професійний ліцей, міський центр зайнятості

 

6.З метою приведення обсягів та напрямів професійної підготовки кадрів у відповідність із потребами економіки міста, проводити моніторинг освітніх послуг з підготовки робітничих кадрів у відповідності до потреб ринку праці міста, аналізувати соціально-економічну ситуацію області та міста, перспективи їх розвитку.

Управління соціального захисту населення, Нетішинський професійний ліцей, міський центр зайнятості

 

7.Забезпечувати висвітлення питання професійної орієнтації у місцевих засобах масової інформації

Управління соціального захисту населення, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, Нетішинський професійний ліцей,  міський центр зайнятості, місцеві ЗМІ

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко