Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про видалення зелених насаджень на території міста

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.11.2013                                                   Нетішин                                          № 428/2013

 

 

Про видалення зелених насаджень на території міста

 

 

 

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 "Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень", та з метою розгляду листа  КП НМР "ЖКО", виконавчий комітет міської ради     в и р і ш и в:

 

1.Видалити зелені насадження на території міста відповідно до акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 06 листопада 2013 року № 33.

 

2.КП НМР "ЖКО" провести видалення зелених насаджень у тримісячний термін після прийняття рішення.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Скакуна П.С. та начальника КП НМР "ЖКО" Нікітчука В.В.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко