Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про забезпечення дровами окремих категорій громадян

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.06.2013                                                   м.Нетішин                                      № 203/2013

 

 

Про забезпечення дровами окремих категорій громадян

 

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "а" статті 28, підпункту 1 пункту "а"  частини 1 статті 34, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міської комплексної програми "Турбота" на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням шістнадцятої сесії міської ради VІ скликання від 11 листопада 2011 року № 16/329, зі змінами, та з метою адресної соціальної підтримки соціально незахищених жителів міста, виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в :

 

1.Забезпечити до 01 жовтня 2013 року окремі категорії громадян, які проживають у садибній забудові міста, по 2 (два) складометри дров на домогосподарство, а саме: одиноких пенсіонерів, інвалідів війни, сім’ї, де проживають діти-інваліди та інваліди з дитинства І групи, згідно зі списком (додається).

2.Нетішинському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Оцабрика Л.С.) укласти із суб’єктом господарювання, що здійснює свою діяльність у сфері лісового господарства, угоду щодо забезпечення дровами окремих категорій громадян, які проживають в садибній забудові міста, після проведення моніторингу цін у регіоні.

3.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) забезпечити фінансування видатків для забезпечення дровами окремих категорій громадян за рахунок коштів бюджету міста, передбачених на соціальний захист населення.

4.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 21 червня 2012 року № 177 "Про забезпечення дровами окремих категорій громадян ".

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф. та начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Коваленко С.Я.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко