Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про порушення клопотання "Про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Котуль Н.О.

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.04.2013                                                   м.Нетішин                                      № 144/2013

 

 

Про порушення клопотання "Про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Котуль Н.О.

 

 

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 29 червня 2001 року                     № 476/ 2001 "Про почесні звання України", із наступними змінами, рішення міської комісії з визначення кандидатур жінок міста, які заслуговують на присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" від 16 квітня 2013 року № 1, виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Порушити клопотання перед Хмельницькою обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Котуль Наталії Олександрівни, 1976 року народження, яка проживає за адресою: м.Нетішин, вул. Варшавська, 9, кв.308.

 

2.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради підготувати матеріали для присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Котуль Н.О. та направити їх до Хмельницької  обласної державної адміністрації.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради Михасика І.М.

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                  М.М.Степаненко