Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання управлінню культури виконавчого комітету міської ради згоди на припинення робіт з реконструкції будинку культури

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.10.2013                                                   Нетішин                                          № 394/2013

 

Про надання управлінню культури виконавчого комітету міської ради згоди на припинення робіт з реконструкції будинку культури, що на вул.Солов’євській, 178

 

 

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", клопотання управління культури виконавчого комітету міської ради від 22.10.2013 № 1042-в щодо проведення робіт з реконструкції будинку культури, що на вул.Солов’євській, 178, у зв’язку з відсутністю відповідного фінансування, враховуючи недоцільність використання проекту реконструкції, який в результаті перерахунку вартості значно подорожчає, беручи до уваги, що генеральний проектувальник ТОВ "ЦКП УБ ХАЕС" відмовився від робіт із внесення змін до проектно-кошторисної документації (листи від 31.05.2013 № 389, від 21.10.2013                    № 468), виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Надати управлінню культури виконавчого комітету міської ради згоду на припинення робіт з реконструкції будинку культури, що на вул. Солов’євській, 178.

2.Визнати таким, що втратив чинність, робочий проект реконструкції будівлі комунального закладу "Нетішинський міський будинок культури" інвентарний  № 8191.

3.Рекомендувати управлінню культури виконавчого комітету міської ради підготувати документи про готовність будинку культури, в обсязі виконаних робіт на суму 203.2 тис.грн., до експлуатації та у встановленому порядку подати до інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницький області на реєстрацію декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.     

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління  культури виконавчого комітету міської ради Михасика І.М. та в.о. першого заступника міського голови  Скакуна П.С.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             М.М.Степаненко