Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про міські заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.10.2013                                                   Нетішин                                          № 375/2013

 

Про міські заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

 

 

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 19 серпня 2013 року         № 430/2013 "Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні", розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 16 вересня 2013 року № 291/2013-р "Про обласні заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні", рішення тридцять четвертої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 28 листопада 2012 року № 34/720 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2013 рік" та з метою гідного вшанування у місті Нетішині пам’яті жертв геноциду українського народу, належної організації заходів, виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Затвердити:

1.1.міські заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні згідно з додатком 1;

            1.2.кошторис видатків на організацію та проведення міських заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні згідно з додатком 2.

            2.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) виділити кошти згідно з кошторисом за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради  Михасика І.М.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету міської ради

24.10.2013 № 375/2013

 

 

Міські заходи
у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

 

            1.Забезпечити належний благоустрій на місці будівництва меморіального комплексу жертвам голодомору і політичних репресій, розташованого у районі будівлі 1, що на вул.Висоцького.

КП НМР "Житлово-комунальне об’єднання"

                                   до 20 листопада 2013 року

 

            2.Організувати у місті Нетішині проведення Скорботної ходи, меморіальних заходів, зустрічей з особами, які пережили голод, покладань траурних вінків та композицій із житніх і пшеничних колосків, встановлення лампад і свічок на місці будівництва меморіального комплексу жертвам голодомору і політичних репресій, за участю керівників органу місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста, очевидців голоду 1932-1933 років, представників громадсько-політичних об’єднань, релігійних конфесій, учнівської та студентської молоді, громадськості.

Відділи з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури, соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

23 листопада 2013 року

            3.Забезпечити приспущення у місті Державного Прапору України, обмежити проведення у місті розважальних заходів, виключити з програм засобів масової інформації розважальні передачі.

Виконавчий комітет міської ради, підприємства, установи та організації міста, засоби масової інформації міста

23 листопада 2013 року

            4.Ініціювати у День пам’яті жертв голодоморів перед керівниками релігійних організацій проведення у храмах панахид за загиблими від голоду.

Управління культури виконавчого комітету міської ради

до 23 листопада 2013 року

            5.Провести обстеження матеріально-побутових умов осіб, які пережили голод, вжити заходів щодо поліпшення їх соціально-побутового та медичного обслуговування.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

до кінця 2013 року

            6.Організувати в бібліотеках та музеях міста виставки творів мистецтва, фото- та архівних документів, мемуарної, історичної літератури та інших тематичних матеріалів, що відображають події, пов’язані з голодом 1932-1933 років.

Управління культури виконавчого комітету міської ради

До 22 листопада 2013 року

7.Провести в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах, інформаційно-просвітницькі заходи, зокрема: години пам’яті, уроки історичної правди, презентації нових видань, читання, декади та тижні тематичного інформування, читацькі конференції, засідання за круглим столом, вечори-реквієми, лекції, з залученням очевидців голодоморів, науковців, учнівської та студентської молоді.

Відділ освіти, управління культури виконавчого комітету міської ради

Упродовж листопада 2013 року

8.Сприяти науковцям та громадським організаціям у виданні та розповсюдженні наукових, науково-популярних праць, художньо-публіцистичних творів, збірок, документів та матеріалів про голод 1932-1933 років в Україні.

Архівний відділ, відділ освіти, управління культури виконавчого комітету міської ради

До кінця 2013 року

9.Забезпечити належне анонсування і широке висвітлення у місцевих засобах масової інформації скорботних заходів щодо відзначення в місті Дня пам’яті жертв голодоморів, організувати відповідні тематичні публікації у пресі і передачі у телеефірі. Оновити змістовне наповнення розділу сайтів міської ради, присвяченого роковинам голоду 1932-1933 років в Україні.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, засоби масової інформації міста

Упродовж листопада 2013 року

10.Забезпечити проведення за участю широких кіл громадськості у місті о 16:00 годині загальнонаціональної хвилини мовчання, зупинивши на цей час рух громадського та приватного транспорту у місті (з подаванням відповідних звукових сигналів транспортними засобами) та загальнонаціональної акції "Засвіти свічку!" з  16:00 до 24:00 години – запалювання та встановлення свічок і лампад у вигляді Хреста на місці будівництва меморіального комплексу жертвам голодомору і політичних репресій та помешкань громадян.

Відділи з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації, освіти, управління культури виконавчого комітету міської ради, Нетішинський МВ УМВС України в Хмельницькій області

23 листопада 2013 року

           11.Забезпечити у місцях проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху та медичного супроводження.

Нетішинський МВ УМВС України у Хмельницькій області,  ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України"

23 листопада 2013 року

            12.Відділам, управлінням та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради інформацію про виконання міських заходів надати відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації виконавчого комітету міської ради.

до 25 листопада 2013 року

13.Відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації виконавчого комітету міської ради надати узагальнену інформацію про виконання міських заходів управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької обласної державної адміністрації.

до 26 листопада 2013 року

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого

комітету міської ради

24.10.2013 № 375/2013

 

 

 

КОШТОРИС

видатків на організацію та проведення міських заходів

у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

 

 

1.Видатки на придбання квітів

- 200 грн.

2.Видатки на придбання лампад

- 36 грн.

 

УСЬОГО:                                                                                                        - 236 грн.

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко