Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про встановлення режиму роботи магазину "Фуршет" ДП "ФУРШЕТ ЦЕНТР"

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.12.2012                           м.Нетішин                            № 460

 

Про встановлення режиму роботи магазину "Фуршет"   ДП "ФУРШЕТ ЦЕНТР"

 

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "б" статті 30, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ  скликання від 21 липня 2011 року № 12/258 "Про порядок здійснення торговельної діяльності (ресторанного господарства) та діяльності у сфері послуг, відпочинку і розваг у м. Нетішині" та з метою розгляду звернення Дочірнього підприємства "ФУРШЕТ ЦЕНТР", виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

            1.Установити за погодженням з власником такий режим роботи магазину   "Фуршет", розташованого  за адресою: м. Нетішин, вул.Лісова, 1-Б, на період дії договору  суборенди приміщення:

початок роботи        - 08.00 год.

перерва на обід        - відсутня

кінець роботи           - 22.00 год.

вихідний день           - відсутній.

 

            2.ДП "ФУРШЕТ ЦЕНТР" забезпечити сплату податку на доходи  фізичних осіб відповідно до підпункту 168.4.3 статті 168 Податкового кодексу України.

 

3.Вважати таким,  що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 8 квітня 2010 року № 114 "Про надання ДП "Маркет-Плазо" дозволу на розміщення магазину "Фуршет".

 

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                              М.М.Степаненко