Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про встановлення режиму роботи кафе "Жигули" фізичної особи-підприємця Романова В.М.

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.12.2012                           м.Нетішин                            № 461

 

Про встановлення режиму роботи кафе "Жигули" фізичної особи-підприємця Романова В.М.

 

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "б" статті 30, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ скликання від 21 липня 2011 року № 12/258 "Про порядок здійснення торговельної діяльності (ресторанного господарства) та діяльності у сфері послуг, відпочинку і розваг у м.Нетішині" та з метою розгляду звернення фізичної особи-підприємця Романова Віталія Миколайовича (ідентифікаційний номер 2820415219), який проживає за адресою:м.Нетішин, вул.Шевченка, 8, кв.40, виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в:

 

            1.Установити за погодженням з власником такий режим роботи кафе "Жигули", розташованого за адресою: м.Нетішин, пр.Курчатова, 6, на період дії договору суборенди приміщення:

початок роботи        - 11.00 год.

перерва на обід        - відсутня

кінець роботи           - 23.00 год.

вихідний день           - відсутній.

 

            2.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 24 лютого 2005 року № 48 "Про надання дозволу підприємцю      Кузьмінчуку М.О. на розміщення відео-бару "Ліга-спорт".

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                              М.М.Степаненко