Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

ро встановлення режиму роботи тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Бурковського В.В.

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.01.2013                           м.Нетішин              № 6/2013

 

 

Про встановлення режиму роботи тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Бурковського В.В.

 

 

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "б" статті 30, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради VІ  скликання від 21 липня 2011 року № 12/258 "Про порядок здійснення торговельної діяльності (ресторанного господарства) та діяльності у сфері послуг, відпочинку і розваг у м.Нетішині" та з метою розгляду звернення фізичної особи-підприємця Бурковського Володимира Валентиновича, виконавчий комітет міської ради  в и р і ш и в:

 

1.Установити за погодженням з власником такий режим роботи тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, розташованої за адресою: м.Нетішин,  вул.Снігурі, 84а:

початок роботи        - 10.00 год.

перерва на обід        - відсутня

кінець роботи           - 20.00 год.

вихідний день           - неділя.

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф.

 

 

Секретар міської ради                               М.М.Степаненко