Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про стан мобілізаційної готовності техніки підприємств, установ та організацій міста

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.11.2013                                                   Нетішин                                          № 397/2013

 

 

Про стан мобілізаційної готовності техніки підприємств, установ та організацій міста, призначеної для передачі до Збройних сил України, за підсумками річного техогляду

 

 

 

            Відповідно до Закону України "Про оборону України", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний зв’язок" на підприємствах, в установах та організаціях міста  від 01 березня до 02 вересня 2013 року проведений державний технічний огляд техніки, призначеної для передачі військовим частинам Збройних сил України на період мобілізації та у воєнний час.

            Основними завданнями технічного огляду було: визначення технічного стану і коефіцієнту технічної готовності техніки, перевірка наявності і повноти відпрацьованих документів на поставку техніки у війська, перевірка укомплектованості автомобілів комплектами запасних частин та зйомними сидіннями для перевезення особового складу, перевірка наявності технічних паспортів.

            За станом на 01 вересня 2013 року на території міста працює 60 автогосподарств, з яких 6 - поставляють техніку до Збройних сил України.

            У ході річного технічного огляду встановлено, що у Збройні сили України, в основному, відібрана краща техніка, яка укомплектована запасними частинами і інвентарем для заправки, шанцевим інструментом, зйомними сидіннями                   для перевезення особового складу і готова до виконання поставлених завдань. З кращого боку необхідно відмітити АТЦ ВП "ХАЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом", ПАТ "УБ ХАЕС".

            Проте, технічний огляд показав, що у питаннях підтримання техніки у готовності до виконання поставлених завдань є ряд недоліків, а саме: керівники перевірених підприємств, установ та організацій не в повному обсязі знають свої обов’язки щодо військово-транспортного забезпечення військових формувань, коефіцієнт технічної готовності техніки, яка приписана у війська, залишається низьким через різке скорочення в останні роки придбання господарствами міста нової техніки, відсутня планово-попереджувальна система технічного обслуговування та ремонту, унаслідок чого автомобілі експлуатуються до повного зношення, придбання техніки, запасних частин і агрегатів до неї не здійснюється через відсутність коштів.

            Ці недоліки суттєво впливають на якість виконання покладених завдань щодо поставки техніки у війська. Таке погіршення з поповненням нової техніки призвело до того, що у війська практично не приписується нова техніка, знизилось оновлення рухомого складу.

            У порівнянні з 2012 роком ситуація не покращилася. Однак, технічний стан техніки, яка приписана у війська, задовільний і коефіцієнт технічної готовності становить 0,9, що підтверджує можливість для виконання поставлених завдань.

            Відповідно пункту 3 статті 36, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 15, 16 Закону України "Про оборону України", статей 18, 21 Закону України "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок", виконавчий комітет міської ради    в и р і ш и в:

 

            1.Рекомендувати керівникам ВП "Хмельницька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом", ХМУ ВАТ "ТЕМ", СМУ ВАТ "ТЕМ", КВП МУ-13 "ЕПЗМ", ПАТ "УБ ХАЕС" та ВАТ "Західенергомонтажвентиляція":

            1.1.забезпечити повне та якісне виконання вимог чинних законодавчих актів щодо готовності техніки, призначеної для передачі військовим частинам та іншим військовим формуванням Збройних сил України на період мобілізації та у воєнний час;

            1.2.створити (підтримувати) незнижуваний запас пально-мастильних матеріалів на період мобілізації та у воєнний час, з розрахунку однієї заправки на визначену кількість транспортних засобів із запасом пального до 500 кілометрів;

            1.3.усунути недоліки, виявлені під час проведення технічного огляду, та забезпечити утримання техніки в постійній готовності для передачі військовим частинам на період мобілізації та у воєнний час;

            1.4.про вжиті заходи поінформувати Славутський об’єднаний міський військовий комісаріат до 01 грудня 2013 року.

            2.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 18 жовтня 2012 року № 339 "Про стан мобілізаційної готовності техніки підприємств, установ та організацій міста, призначеної для передачі до Збройних сил України, за підсумками річного техогляду".

 

            3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Скакуна П.С. та військового комісара Славутського ОМВК Євтушка І.І.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко