Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про заходи щодо відзначення у місті Міжнародного дня інвалідів

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.11.2013                                                   Нетішин                                          № 396/2013

 

 

Про заходи щодо відзначення у місті Міжнародного дня інвалідів

 

 

 

Відповідно до підпункту 4 пункту "а" статті 28, статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", та з метою відзначення 03 грудня 2013 року у місті Міжнародного дня інвалідів, виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Міжнародного дня інвалідів у складі згідно з додатком 1.

2.Затвердити:

2.1.заходи щодо відзначення в місті Міжнародного дня інвалідів згідно з додатком 2;

2.2.список дітей-інвалідів підгрупи А та дітей-інвалідів з важкими клініко-функціональними діагнозами для надання одноразової грошової допомоги згідно з додатком 3;

2.4.список інвалідів 1 групи підгрупи А для надання одноразової грошової допомоги згідно з додатком 4;

2.3.кошторис видатків на відзначення в місті Міжнародного дня інвалідів згідно з додатком 5.

3.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) виділити управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради кошти згідно з кошторисом за рахунок асигнувань, передбачені у бюджеті міста на соціальний захист населення.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови Михасика І.М. та т.в.о. начальника управління соціального захисту  населення  виконавчого комітету  міської ради  Склярук В.Л.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 М.М.Степаненко

 

Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету міської ради

14.11.2013 № 396/2013

 

Склад
організаційного комітету з підготовки та
проведення в місті Міжнародного дня інвалідів

 

Михасик

Іван Миколайович

- т.в.о. заступника міського голови, начальник управління культури виконавчого комітету міської ради, голова  комітету

   

Склярук

Валентина Людвигівна             

- т.в.о. начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, заступник голови комітету

   

Кириленко

Світлана Петрівна

- директор КП "Палац культури"

   

Новачук

Олена Валентинівна

- начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

   

Онісімчук 

Тетяна Миколаївна                

-  завідувач відділу світської, кримінальної, судової

хроніки та приватного життя газети "Нетішинський вісник" 

   

Онопріюк

Любов Миколаївна             

- голова міської громадської організації Товариства Червоного Хреста (за згодою)

   

Оцабрика

Любов Степанівна

- директор Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

   

Сиваківський

Анатолій Ярославович

- директор Нетішинського міського центру соціальних служб  для сім’ї,  дітей та молоді

   

Калінін  

Михайло Іванович      

 - голова громадської ради при виконавчому комітеті міської ради (за згодою)

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 М.М.Степаненко

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого

комітету міської ради

14.11.2013 № 396/2013

 

З А Х О Д И
щодо відзначення у місті Міжнародного дня інвалідів

 

1.Провести додаткові обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей інвалідів, зокрема  тих, де є діти-інваліди та інваліди І групи. Звернути першочергову увагу на одиноких та одиноко проживаючих інвалідів. Надати необхідну допомогу у вирішенні соціальних питань зазначених категорій громадян.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

До 01 грудня  2013 року

 

2.Організувати та провести зустрічі керівників міської ради та її виконавчого комітету з батьками дітей-інвалідів у Нетішинському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з проведенням ранків для дітей.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів

Листопад  2013 року

 

3.Надати одноразову грошову допомогу дітям-інвалідам підгрупи А та дітям-інвалідам з важкими клініко-функціональними діагнозами та інвалідам І групи підгрупи А.

Управління соціального захисту населення, фінансове управління виконавчого комітету  міської  ради

До  3 грудня  2013 року

 

4.Провести відповідну роботу щодо забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами, засобами реабілітації та пересування відповідно до потреби.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

Постійно

 

5.Організувати для інвалідів міста безкоштовне відвідування міського краєзнавчого музею, культурно-масових заходів у закладах культури міста, надання бібліотечних послуг.

Управління соціального захисту населення, культури виконавчого комітету міської ради, Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), міський краєзнавчий музей

Листопад-грудень  2013 року

2

 

            6.Провести засідання "круглого столу" за участю керівників управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, управління Пенсійного фонду України в м. Нетішині, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Нетішин, Славутської міської виконавчої дирекції Хмельницького обласної відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ДЗ "СМСЧ № 4", громадських організацій з питань роз’яснення внесених змін у чинне законодавство в сфері соціального захисту інвалідів та вдосконалення нових напрямів діяльності державних установ, спрямованих на вирішення соціальних проблем інвалідів міста.    

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, управління Пенсійного фонду України в м. Нетішині, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Нетішині, Славутської міської виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ДЗ "СМСЧ № 4"

До 03 грудня 2013 року

 

            7.Активізувати роботу щодо залучення підприємств, установ, організацій та  громадськості міста до надання інвалідам, які цього потребують, різного виду допомог. Надрукувати відповідне звернення в газеті "Нетішинський вісник".   

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), редакція газети "Нетішинський вісник"

Листопад-грудень  2013 року

 

            8.Організувати та провести в закладах освіти міста уроки милосердя, тематичні виховні години, бесіди із зверненням уваги на проблеми осіб з особливими потребами.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради

Листопад-грудень 2013 року

 

            9. Організувати та провести міський фестиваль творчості осіб з обмеженими можливостями "Повір у себе" та виставку виробів художньо-прикладного мистецтва з відзначенням учасників фестивалю.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), КП "Палац культури"

До  03 грудня 2013 року

 

3

 

            10.Провести благодійну виставу Київського світлого театру "Не стреляйте, я уже убита" з метою зібрання благодійних коштів для Нетішинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, КП "Палац культури", міські громадські організації "Милосердя" та "Твій вибір"

01 грудня 2913 року

 

11.Забезпечити  висвітлення в газеті "Нетішинський вісник" та в інших засобах масової інформації заходів з відзначення  у місті Міжнародного дня інвалідів.

Редакція газети "Нетішинський вісник", відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ виконавчого комітету міської ради

Листопад-грудень 2013 року

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко