Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про заходи щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості у місті

 

Р І Ш Е Н Н Я

14.03.2013                           м.Нетішин                          № 77/2013

 

 

Про заходи щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості у місті

 

 

 

 

Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 лютого 2013 року № 22/2013-р "Про заходи щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості в області" та з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей, розбудови позашкільної освіти, виконавчий комітет  міської ради   в и р і ш и в:

1.Затвердити заходи щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості у місті, згідно з додатком.

2.Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради забезпечити підготовку та проведення заходів, про що щокварталу до 01 числа інформувати управління культури виконавчого комітету міської ради.

3.Управлінню культури виконавчого комітету міської ради  після узагальнення наданих матеріалів інформувати управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації протягом 2013 року щокварталу, до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на т.в.о. заступника міського голови, начальника управління культури виконавчого комітету міської ради І.М.Михасика.

 

 

 

Секретар міської ради                                  М. М. Степаненко

Додаток
до рішення виконавчого
комітету міської ради
14.03.2013 № 77/2013

 

ЗАХОДИ
щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості у місті

 

1.Забезпечити збереження і розвиток мережі позашкільних навчальних закладів сфери освіти та культури, зміцнення їх матеріально-технічної бази, оснащення сучасним обладнанням, спортивним інвентарем, дослідними матеріалами, музичними інструментами, оновлення бібліотечних фондів.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, відділ освіти виконавчого комітету міської ради

Протягом року

 

2.Сприяти участі обдарованої молоді у міжнародних, всеукраїнських, регіональних культурно-мистецьких акціях, програмах, науково-практичних конференціях.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту  виконавчого комітету міської ради

Протягом року

 

3.Забезпечити підготовку та проведення у закладах освіти і культури конкурсів, виставок, свят, фестивалів, спрямованих на творчий, інтелектуальний, духовний розвиток та підтримку талановитих, обдарованих дітей.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, відділ освіти виконавчого комітету міської ради

Протягом року

 

4.Організувати проведення у місті заходів з нагоди Дня захисту дітей.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради, міський  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

01 червня 2013 року

 

5.Створити належні умови для проведення у закладах відпочинку-таборах з денним перебуванням дітей заходів, що сприятимуть творчому, інтелектуальному, фізичному розвитку дітей.

Відділ освіти, служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Протягом року

 

6.Провести міський конкурс методичних розробок вчителів, психологів, педагогів, викладачів позашкільних навчальних закладів, спрямованих на виявлення, підтримку талановитої, обдарованої молоді.

Управління культури виконавчого комітету міської ради, відділ освіти виконавчого комітету міської ради

Березень 2013 року

 

7.Забезпечувати у місцях проведення заходів для дітей і підлітків охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху та належний медичний супровід.

Нетішинський МВ УМСВ України в Хмельницькій області, ДЗ "СМСЧ № 4"

Протягом року

 

8.Здійснювати висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо проведення у 2013 році Року дитячої творчості у місті.

Управління культури, відділ освіти, служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради, місцеві засоби масової інформації

Протягом року

 

 

 

 

Секретар міської ради                              М.М.Степаненко