Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про результати державного фінансового аудиту діяльності КП Нетішинської міської ради "Житлово-комунальне об’єднання"

Р І Ш Е Н Н Я

 

10.06.2013                                                   Нетішин                                          № 169/2013

 

Про результати державного фінансового аудиту діяльності КП Нетішинської міської ради "Житлово-комунальне об’єднання"

 

            У вересні-грудні 2012 року Державною фінансовою інспекцією в Хмельницькій області проведено державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства Нетішинської міської ради "Житлово-комунальне об’єднання" за         2010-2011 роки та перше півріччя 2012 року.

            У ході проведеного аудиту виявлено ряд негативних факторів, що вплинули на ефективність господарської діяльності підприємства, які викладені в аудиторському звіті від 14 грудня 2012 року № 22-07-08.

            Відповідно до статті 40, частини 2 статті 42, пункту 2 частини 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 3 статті 26 Бюджетного кодексу України та з метою розгляду результатів державного фінансового аудиту діяльності КП Нетішинської міської ради "Житлово-комунальне об’єднання", проведеного Державною фінансовою інспекцією в Хмельницькій області, виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

            1.Управлінню економіки виконавчого комітету Нетішинської міської ради (Заріцька Н.М.) розробити та затвердити порядок встановлення або погодження тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами Нетішинської міської ради , у тому числі КП НМР "ЖКО".

2.Управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Нетішинської міської ради (Керницька Л.М.) спільно з КП НМР "ЖКО" (Нікітчук В.В.) вжити належних заходів щодо передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні житлові будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, які обслуговує КП НМР "ЖКО", у постійне користування, сприяти оформленню прав на постійне користування (акти на право постійного користування земельними ділянками), відповідно до статей 123,125,126 Земельного кодексу України.

3.Вказати начальнику КП НМР "ЖКО" В.В.Нікітчуку на недоліки, які виявлені у результаті фінансового аудиту діяльності комунального підприємства, що призвели до упущення вигоди та втрати фінансових і матеріальних ресурсів підприємства.

4.Попередити начальника КП НМР "ЖКО" В.В.Нікітчука, що у разі виявлення порушень, які негативно вплинуть на ефективність господарської діяльності комунального підприємства, до нього будуть застосовані заходи дисциплінарного впливу.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Скакуна П.С. та начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Кравчук В.Ф.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко