Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про видалення зелених насаджень на території міста

Р І Ш Е Н Н Я

 

08.08.2013                                                   Нетішин                                          № 262/2013

 

 

 

Про видалення зелених насаджень на території міста

 

 

 

            Відповідно до підпункту 7 пункту «а» статті 30 , частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року № 105, наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12 травня 2009 року № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», виконавчий комітет міської ради   в и р і ш и в:

 

1.Видалити зелені насадження на території міста відповідно до актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 19 липня 2013 року № 26.

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Скакуна П.С. та начальника КП НМР «ЖКО» Нікітчука В.В.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                            М.М.Степаненко