Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог, компенсацій та у справах сім’ї управління соціального захисту населення

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

18.04.2017                                      Нетішин                            № 117/2017-рк

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог, компенсацій та у справах сім’ї управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами:

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог, компенсацій та у справах сім’ї управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

28.04.2017 № 117/2017-рк

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог, компенсацій та у справах сім’ї управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

1. Поняття та види державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам (статті 1, 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»).

2. Умови та період призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам (статті 4, 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»).

3. Розмір державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, та розмір державної соціальної допомоги на догляд (статті 6, 8 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»).

4. Право на державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, та її розміри (статті 1, 2 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»).

5. Надбавка на догляд інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (стаття 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу  інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»).

6. Розмір щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (пункти 3-4 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2000 року № 1192).

7. Розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (пункт 5 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, який за висновком    лікарської    комісії    медичного    закладу   потребує   постійного

стороннього догляду, на догляд за ним, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2000 року № 1192).

8. Сукупний дохід сім’ї для призначення усіх видів соціальної допомоги (пункт 5 Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 15 листопада 2001 року № 486).

9. Розмір компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (пункт 2 Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558).

10. Призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (пункт 8 Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558).

11. Державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (пункти 2-3 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 81).

12. Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення (пункт 5 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 81).

13. Розмір соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та грошового забезпечення (пункти 8-9 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 81).

14. Розмір одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» (пункт 5 Порядку виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 268).

15. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме (пункт 2 Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 189).

16. Розмір тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме (пункт 8 Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 189).

17. Поняття внутрішньо переміщеної особи (стаття 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

18. Взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (стаття 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

19. Підстави для скасування дії довідки внутрішньо переміщеної особи (стаття 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

20. Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (пункт 5 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365).

21. Підстави припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (пункт 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365).

22. Розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання (пункт 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 505).

23. Право на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами (пункт 3 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751).

24. Розмір допомоги при народженні дитини (пункт 13 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751).

25. Право на допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування (пункт 25 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від            27 грудня 2001 року № 1751).

26. Право на допомогу на дітей одиноким матерям (пункт 33 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751).

27. Право на допомогу при усиновленні дитини (пункти 39-41 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751).

28. Право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (пункт 6 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250).

29. Визначення розміру державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (пункт 14 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250).

30. Підстави не призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (пункт 10 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250).

 

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови                              О.П.Бобіна