Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Розпорядження, перелік питань відділу земельних ресурсів

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

01.03.2016                                 Нетішин                           №73/2016-рк

 

 

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень у відділі земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

 

            Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами:

 

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                    О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

____.03.2016 № _______/2016-рк

 

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

1. Законодавство України про охорону навколишнього природного середовища та його завдання (статті 1 та 2 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

2. Державні цільові та інші екологічні програми (стаття 6 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

3. Повноваження місцевих рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

4. Компетенція виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 19 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

5. Повноваження громадських організацій у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 21 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

6. Моніторинг навколишнього природного середовища (стаття 22 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

7. Державний облік об'єктів, що шкідливо впливають на стан навколишнього природного середовища (стаття 24 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

8. Інформація про стан навколишнього природного середовища (екологічна інформація) (стаття 25 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

9. Державна екологічна експертиза (стаття 28 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

10. Завдання стандартизації і нормування в галузі охорони навколишнього природного середовища. Екологічні стандарти та екологічні нормативи (статті 31, 32 та 33 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

11. Державний контроль у сфері охорони навколишнього природного середовища (стаття 35 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

12. Природні ресурси загальнодержавного і місцевого значення (стаття 39 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

13. Ліміти використання природних ресурсів та ліміти скидів забруднюючих речовин (статті 43 та 44 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

14. Фонди охорони навколишнього природного середовища (стаття 47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

15. Екологічна безпека (стаття 50 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

16. Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами (стаття 55 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

17. Відповідальність за порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища (стаття 68 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

18. Визначення основних термінів Закону України «Про відходи» (стаття 1 Закону України "Про відходи").

19. Суб'єкти права власності на відходи (стаття 9 Закону України "Про відходи").

20. Виявлення та облік безхазяйних відходів (стаття 12 Закону України "Про відходи").

21. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами (стаття 21 Закону України "Про відходи").

22. Державний облік і паспортизація відходів (стаття 26 Закону України "Про відходи").

23. Ведення реєстру об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів. Ведення реєстру місць видалення відходів (статті 27 та 28 Закону України "Про відходи").

24. Заходи щодо запобігання або зменшення обсягів утворення відходів (стаття 31 Закону України "Про відходи").

25. Правопорушення у сфері поводження з відходами (стаття 42 Закону України "Про відходи").

26. Мета проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів та його учасники (пункти 1 та 3 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173).

27. Яку інформацію повинна містити конкурсна документація (пункт 5 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року            № 1173).

28. Визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (пункти 28, 30 та 31 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173).

29. На підставі чого виконавці надають послуги з вивезення побутових відходів. Збирання та вивезення побутових відходів (пункти 3 та 4 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070).

30. Підстави і за яких умов здійснюється видалення зелених насаджень (пункти 2 та 3 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2006 року №1045).

 

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                                         В.Я.Пашинська