Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Розпорядження, перелік питань ДАБІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

28.10.2015                                                   Нетішин                                          № 245/2015-рк

 

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень у відділі державної архітектурно-будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

            Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р:

 

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу державної архітектурно-будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

28.10.2015 №245/2015-рк

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу державної архітектурно-будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради

1.Об'єкти та суб'єкти містобудування (стаття 4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

2.Порядок здійснення проектування та будівництво об’єктів (частина 5 статті 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

3.Органи, що здійснюють державний архітектурно-будівельний контроль (частина 3 статті 6 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

4.Які об’єкти можна будувати по будівельному паспорту (стаття 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

5.Основні складові вихідних даних (стаття 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

6.Які об’єкти підлягають обов’язковій експертизі (частина 4 статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

7.Категорії складності об'єктів будівництва (стаття 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

8.Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до І-ІІІ категорії складності та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта (частина 1 статті 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

9.Повноваження посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю під час перевірки (частина 4 статті 41 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

10.Зміст державного архітектурно-будівельного контролю (пункт 1 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553).

11.Основні завдання державного архітектурно-будівельного контролю (пункт 2 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553).

12.Підстави для проведення позапланової перевірки (пункт 7 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553).

13.Оформлення результатів державного архітектурно-будівельного контролю (пункти 16, 17 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року                  № 553).

14.Строк проведення планової та позапланової перевірки ( пункти 6, 7 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 553).

15.Зміст правопорушення у сфері містобудівної діяльності (стаття 1 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності»).

16.Органи уповноважені розглядати справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності (стаття 3 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності»).

17.Хто має право накладати штрафи відповідно до вимог Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» (стаття 3 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності»).

18.Порядок накладання штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності (стаття 4 Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності»).

19.Хто розглядає справи про адміністративні правопорушення від імені органів державного архітектурно-будівельного контролю (стаття 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

20.Права особи, яка притягується до адміністративної відповідальності                             (стаття 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

21.Місце розгляду справи про адміністративне правопорушення (стаття 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

22.Строк розгляду справи про адміністративне правопорушення (стаття 277 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

23.Зміст постанови про справі про адміністративні правопорушення (стаття 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

24.Види постанов по справі про адміністративні правопорушення (стаття 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

25.Строк оскарження постанови по справі про адміністративні правопорушення (стаття 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

26.Набрання постанови адміністративного органу (посадової особи) у справі про адміністративні правопорушення законної сили (стаття 291 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

27.Термін розгляду питання про накладення штрафу (пункт 16 Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1995 року                      № 244).

28.Документ, яким оформляється рішення про накладення штрафу та його кількість примірників (пункти 22, 25 Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1995 року № 244 ).

29.Термін сплати штрафу з дня вручення постанови (пункт 30 Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1995 року №244).

30.Термін протягом якого може бути накладено штраф на суб’єктів містобудування (пункт 6-1 Порядку накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1995 року №244).

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                                                 В.Я.Пашинська