Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень у відділі земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

01.07.2019                                                    Нетішин                                     № 296/2019-рк

 

 

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень у відділі земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

 

            Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами:

 

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                       О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

____.07.2019 № _______/2019-рк

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

1. Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (стаття 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні").

2. Формування земельної ділянки як об'єкта цивільних прав (стаття 79-1 Земельного кодексу України).

3.Кадастровий номер земельної ділянки (стаття 16 Закону України «Про державний земельний кадастр»).

4. Право власності на землю громадян (стаття 81 Земельного кодексу України).

5. Право власності на землю юридичних осіб (стаття 82 Земельного кодексу України).

6. Право власності на землю територіальних громад (стаття 83 Земельного кодексу України).

7. Право постійного користування земельною ділянкою (стаття 92 Земельного кодексу України).

8. Право оренди земельної ділянки (стаття 93 Земельного кодексу України).

9. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам. (статті 118, 121 Земельного кодексу України ).

10.Земельні торги (стаття 135 Земельного кодексу України).

11.Добір земельних ділянок державної чи комунальної власності та підготовка лотів для продажу на земельних торгах.(стаття  136 Земельного кодексу України).

12.Вирішення земельних спорів (глава 25 Земельного кодексу України).

13. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок (стаття 50 Закону України «Про землеустрій»).

14. Технічна документація щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (стаття 55 Закону України «Про землеустрій»)

15. Технічна документація щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (стаття 50 Закону України «Про землеустрій»).

16. Поняття та форма договору оренди землі. Умови договору оренди землі. Порядок укладення договору оренди землі (статті 13 - 16 Закону України «Про оренду землі»).

17. Права та обов’язки орендодавця Права та обов’язки орендаря (статті 24,25 Закону України «Про оренду землі»).

18. Орендна плата (стаття 288 Податкового кодексу України).

19.Повноваження місцевих рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»).

2

 

20.Компетенція виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»).

21.Інформація про стан навколишнього природного середовища (екологічна інформація) (стаття 25 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

22.Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами (стаття 55 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

23.Відповідальність за порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища(стаття 68 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»).

24.Визначення основних термінів Закону України «Про відходи» (стаття 1 Закону України "Про відходи").

25.Суб'єкти права власності на відходи (стаття 9 Закону України «Про відходи»).

26. Виявлення та облік безхазяйних відходів (стаття 12 Закону України «Про відходи»).

27.Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами (стаття 21 Закону України "Про відходи").

28.Заходи щодо запобігання або зменшення обсягів утворення відходів (стаття 31 Закону України «Про відходи»).

29.Підстави і за яких умов здійснюється видалення зелених насаджень (пункти 2 та 3 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2006 року №1045).

30.Формування комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості та порядок її роботи (пункт 4 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2006 року №1045).

 

 

Заступник міського голови                                                              О.П.Бобіна