Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника реєстраційного відділу виконавчого комітету Нетішинської міської ради, державного реєстратора

 

 
 


УКРАЇНА

 

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

12.03.2018                                      Нетішин                           № 117/2018-рк

 

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника реєстраційного відділу виконавчого комітету Нетішинської міської ради, державного реєстратора

 

 

Відповідно до частини 2, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами, розпорядження міського голови від 21 лютого 2018 року № 77/2018-рк «Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови»:

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника реєстраційного відділу виконавчого комітету Нетішинської міської ради, державного реєстратора, згідно з додатком.

 

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                  О.В.Хоменко

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

12.03.2018 № 117/2018-рк

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

 функціональних повноважень начальника реєстраційного відділу виконавчого комітету Нетішинської міської ради, державного реєстратора

 

1. Засади державної реєстрації прав (стаття 3 Закону України«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

2. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації (стаття 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

3. Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав (стаття 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

4. Система органів та суб’єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав (стаття 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

5. Повноваження суб’єктів державної реєстрації прав (стаття 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

6. Державний реєстратор (стаття 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

7. Прийняття рішення державним реєстратором (стаття 11 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

8.Державний реєстр прав (стаття 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

9. Структура Державного реєстру прав (стаття 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

10. Відкриття та закриття розділів Державного реєстру прав у разі поділу, виділу частки, об’єднання, знищення об’єкта нерухомого майна (стаття 14 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

11. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна (стаття 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

12. База даних заяв (стаття 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

13. Реєстраційна справа (стаття 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

14. Проведення державної реєстрації прав (стаття 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

2

 

15. Строк державної реєстрації прав (стаття 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

16. Подання документів за заявами у сфері державної реєстрації прав (стаття 20 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

17. Отримання документів за результатами розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав (стаття 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

18. Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав (стаття 22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

19.Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав (стаття 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

20. Відмова в державній реєстрації прав (стаття 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

21. Зупинення державної реєстрації прав (стаття 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

22. Внесення записів до Державного реєстру прав, змін до них та їх скасування (стаття 26 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

23. Підстави для державної реєстрації прав (стаття 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

24. Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної, комунальної власності (стаття 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

25. Особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня  2013 року (стаття 29 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

26. Особливості державної реєстрації права оренди на нерозподілені (не витребувані) земельні ділянки (стаття 30 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

27. Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках та збудовані до 5 серпня 1992 року (стаття 31 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

28. Надання інформації з Державного реєстру прав (стаття 32 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

29. Плата за проведення державної реєстрації прав, внесення змін до записів  Державного  реєстру  прав та надання інформації з Державного реєстру

 

3

 

прав (стаття 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

30. Відповідальність у сфері державної реєстрації прав (стаття 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

комітету Нетішинської міської ради                                             О.О.Брянська