Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

14.04.2016                                                   Нетішин                                    №140/2016-рк

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами:

 

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження міського голови

_14.04.2016 № _140/2016-рк

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

функціональних повноважень начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

1. Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (стаття 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні").

2. Право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб або для забудови (глава 161 Земельного кодексу України).

3. Принципи земельного законодавства (стаття 5 Земельного кодексу України).

4. Повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (стаття 151 Земельного кодексу України).

5. Наслідки порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель (стаття 21 Земельного кодексу України).

6. Контроль за використанням та охороною земель (глава 32 Земельного кодексу України).

7. Право власності на землю громадян (стаття 81 Земельного кодексу України).

8. Право власності на землю юридичних осіб (стаття 82 Земельного кодексу України).

9. Право власності на землю територіальних громад (стаття 83 Земельного кодексу України).

10. Спільна власність на землю (статті 86, 87, 88 та 89 Земельного кодексу України).

11. Обов’язки власників землі та землекористувачів (статті 91 та 96 Земельного кодексу України).

12. Право постійного користування земельною ділянкою (стаття 92 Земельного кодексу України).

13. Право оренди земельної ділянки (стаття 93 Земельного кодексу України).

14. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами                (стаття 118 Земельного кодексу України )

15. Обов’язковість продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) (стаття 134 Земельного кодексу України).

16. Оренда землі, правові засади оренди землі (статті 1 та 2 Закону України "Про оренду землі").

17. Орендодавці та орендарі землі (статті 4 та 5 Закону України "Про оренду землі").

18. Право оренди землі (стаття 6 Закону України "Про оренду землі").

19. Поняття та форма договору оренди землі (статті 13 та 14 Закону України "Про оренду землі").

2

 

20. Умови договору оренди землі (стаття 15 Закону України "Про оренду землі").

21. Порядок укладення договору оренди землі (стаття 16 Закону України "Про оренду землі").

22. Права та обов’язки орендодавця (стаття 24 Закону України "Про оренду землі").

23. Права та обов’язки орендаря (стаття 25 Закону України "Про оренду землі").

24. Припинення договору оренди землі (стаття 31 Закону України "Про оренду землі").

25. Орендна плата (стаття 288 Податкового кодексу України).

26. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) (стаття 274 Податкового кодексу України).

27. Законодавство України про охорону навколишнього природного середовища та його завдання (статті 1 та 2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»).

28. Компетенція виконавчих органів сільських селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища (стаття 19 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища").

29. Видалення зелених насаджень у населених пунктах: підстави та мета (постанова Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах").

30. Коли не проводиться сплата відновної вартості за видалення зелених насаджень (постанова Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року № 1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах").

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету

міської ради                                                                                                           В.Я.Пашинська