Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

10.02.2020                                       Нетішин                            № 84/2020-рк

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

Відповідно до частини 2, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року                   № 106/2015-р, зі змінами, розпорядження міського голови від 28 січня 2020 року № 66/2020-рк «Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови»:

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                              Олена ХОМЕНКО

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

10.02.2020 № 84/2020-рк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

 

1. Поняття бухгалтерський облік, активи і зобов’язання (стаття 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

2. Мета бухгалтерського обліку та фінансової звітності (стаття 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

3. Принципи бухгалтерського обліку та фінансової звітності (стаття                     4 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

4. Яка валюта бухгалтерського обліку та фінансової звітності (стаття                      5 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

5. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві (стаття 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

6. Первині облікові документи та регістри бухгалтерського обліку (стаття                    9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

7. Інвентаризація активів і зобов’язань (стаття 10 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

8. Випадки, в яких проведення інвентаризації є обов’язковим (пункт                  7 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року №879).

9. Загальні вимоги до фінансової звітності (стаття 11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

10. Звітний період (стаття 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

11. Подання та оприлюднення фінансової звітності (стаття 14 Закону України «Про бухгалтерський облік обліку та фінансову звітність в Україні»).

12. Основні завдання бухгалтерської служби бюджетної установи (постанова Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року №59).

13. Меморіальні ордери для обліку руху грошових коштів, стану розрахунків з дебіторами і кредиторами: їх види та порядок застосування (наказ Міністерства фінансів України від 08 вересня 2017 року №755).

14. Книги і картки аналітичного обліку розпорядників бюджетних коштів: їх види та порядок складання (наказ Міністерства фінансів України від                        29 червня  2017 року №604).

15. Бухгалтерський облік грошових коштів (наказ Міністерства фінансів України від 02 квітня 2014 року №372).

2

16. Бухгалтерський облік дебіторської заборгованості (наказ Міністерства фінансів України від 02 квітня 2014 року №372).

17. Бухгалтерський облік зобов’язань (наказ Міністерства фінансів України від 02 квітня 2014 року №372).

18. Порядок реєстрації бюджетних зобов’язань в органах Казначейства (наказ Міністерства фінансів України від 02 березня 2012 року №309) 

19. Випадки, у яких органи казначейства відмовляють у реєстрації зобов’язань (наказ Міністерства фінансів України від 02 березня 2012 року №309).

20. Порядок розгляду і затвердження кошторисів бюджетної установи (постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року №228).

21. Основні вимоги щодо виконання кошторису бюджетної установи (постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року №228).

22. Бюджетний період (стаття 3 Бюджетного кодексу України).

23. Склад бюджетного законодавства (стаття 4 Бюджетного кодексу України).

24. Бюджетна класифікація (стаття 8 Бюджетного кодексу України).

25. Класифікація видатків та кредитування бюджету (стаття                                   10 Бюджетного кодексу України).

26. Розпорядники бюджетних коштів (стаття 22 Бюджетного кодексу України).

27. Взяття бюджетних зобов’язань (стаття 48 Бюджетного кодексу України).

28. Особливості здійснення окремих видатків бюджету (стаття                           51 Бюджетного кодексу України).

29. Захищені видатки бюджету (стаття 55 Бюджетного кодексу України).

30. Відповідальність за бюджетні правопорушення (стаття 121 Бюджетного Кодексу України).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету

Нетішинської міської ради                                                   Оксана БРЯНСЬКА