Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22.04.2019                                        Нетішин                            № 182 /2019-рк

 

Про перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії з правового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1.7 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, зі змінами:

 

Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії з правового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, згідно з додатком.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

22.04.2019 № 182 /2019-рк

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

функціональних повноважень спеціаліста 1 категорії з правового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

1.Право та строки апеляційного оскарження. Порядок подання апеляційної скарги (статті 352, 354, 355 Цивільного процесуального кодексу України).

2.Право та строки касаційного оскарження. Порядок подання касаційної скарги (статті 389, 390, 391 Цивільного процесуального кодексу України).

3.Порядок та строки апеляційного оскарження (стаття 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України).

4.Порядок та строки касаційного оскарження (стаття 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України).

5.Порядок пред’явлення претензій. Порядок і строки розгляду претензій (стаття 19 Господарського процесуального кодексу України та стаття                    222 Господарського Кодексу України).

6.Строк подання апеляційної скарги (стаття 256 Господарського процесуального кодексу України).

7.Форма і зміст апеляційної скарги (стаття 356 Цивільного процесуального кодексу України).

8.Форма і зміст касаційної скарги (стаття 392 Цивільного процесуального кодексу України).

9.Форма та зміст апеляційної скарги (стаття 296 Кодексу адміністративного судочинства України).

10.Форма і зміст касаційної скарги (стаття 330 Кодексу адміністративного судочинства України).

11.Вимоги до звернень громадян, термін їх розгляду (статті 5, 20 Закону України «Про звернення громадян»).

12.Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами. Виникнення права на земельну ділянку. Оформлення речових прав на земельну ділянку (статті 118, 125, 126 Земельного кодексу України).

13.Загальна та виключна компетенція сільських, селищних, міських рад (статті 25 та 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

14.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку (стаття 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

15.Повноваження  виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі бюджету, фінансів і цін (стаття 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

2

 

16.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад щодо управління комунальною власністю (стаття 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

17.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування громадського харчування, транспорту і зв'язку (стаття 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

18.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у галузі будівництва (стаття 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні »).

19.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері соціального захисту населення (стаття 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

20.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту (стаття 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

21.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (стаття 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

22.Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (стаття 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

23.Сесія ради (стаття 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

24.Постійні комісії ради (стаття 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

25.Секретар сільської, селищної, міської ради (стаття 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

26.Виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті ради (стаття 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

27.Повноваження виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради (стаття 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

28.Трудовий договір та його строки (статті 21, 23 Кодексу законів про працю України).

29.Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу (стаття 40 Кодексу законів про працю України).

30.Тривалість щорічної основної відпустки (стаття 75 Кодексу законів про працю України).

 

Заступник міського голови                                                               О.П.Бобіна