Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

02.12.2020                                        Нетішин                              № 505/2020-рк

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

          Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та у зв’язку з наявною вакантною посадою начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради:

 

          1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою  педагогічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, спеціаліста; стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 5 років або досвідом роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу у газеті територіальної громади міста Нетішин «Нетішинський вісник», у якому помістити такі відомості:

          2.1. місцезнаходження виконавчого комітету Нетішинської міської ради, адреса та номери телефону;

2.2. назву вакантної посади із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці начальника управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради надається керуючим справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради Любов Оцабрикою, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Василем Миськом, начальником відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської Людмилою Юрчук та  головним спеціалістом з питань

 

2

кадрового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення виконавчого комітету Нетішинської міської ради Наталією Сахнюк.

2.3. основні вимоги до кандидатів;

2.4. строк подання документів 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу у газеті «Нетішинський вісник».

3. Розпорядження довести до відома працівників відділів та управлінь виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Нетішинської міської ради, голову конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу в у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                Олександр СУПРУНЮК