Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради

Відповідно до рішення сорокової сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 30 березня 2018 року № 40/2415 «Про утворення «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради» та рішення сорок першої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 04 травня 2018 року № 41/2592 «Про Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради» просимо опублікувати в черговому номері газети «Нетішинський вісник» оголошення про проведення конкурсу на посаду директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради такого змісту:

«Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує про проведення конкурсу на посаду директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти  років за фахом, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

До конкурсної комісії необхідно подати заяву, до якої додається резюме у довільній формі, копію паспорта громадянина України та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію трудової книжки, копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмову згоду на збір та обробку персональних даних,                  2 фотокартки (4х6 см).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради надається заступником міського голови з питань виконавчих органів Нетішинської міської ради Бобіною О.П., начальником управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Миськом В.М. та  спеціалістом 1 категорії з кадрового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Сахнюк Н.Ю.

Юридична адреса «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради : Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Михайлова, 4, індекс 30100.

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (термін подачі документів до                  10 червня 2018 року).

Конкурс на посаду директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради відбудеться поетапно:

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Іспит на посаду директора «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради відбудеться 15 червня 2018 року в приміщенні виконавчого комітету Нетішинської міської ради за адресою: м.Нетішин, вул. Шевченка, 1.

Телефон для довідок: 3-33-05, 3-45-62, 9-08-88.