Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Оголошення  про початок формування конкурсної комісії   з проведення конкурсу на зайняття  посади директора Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора  Нетішинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

 

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 14 січня  2021 року до  23 січня 2021 року з 08.00 до 17.15 години, у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00 години), крім вихідних, загальному відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської за адресою: м. Нетішин, вул. Шевченка, 1 каб. 206, телефон 9-05-90.