Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

До участі у конкурсі запрошуються медичні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за напрямом підготовки «Медицина», проходження інтернатури за однією із спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я», підвищення кваліфікації  (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності та стаж роботи не менше п’яти  років за фахом, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

До конкурсної комісії необхідно подати: письмову заяву про участь у конкурсі; копію паспорта громадянина України; резюме у довільній формі; автобіографію; копію (копії) документа (документів) про освіту, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, у разі наявності науковий ступінь, вчене звання; копію трудової книжки; згоду на обробку персональних даних; конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі; довідку МВС про відсутність судимості; медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами Ф 140/0 та Ф 122-2/о; попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень; заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий 2017 рік шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та 2 фотокартки (4х6 см).

Вимоги до конкурсної пропозиції. Конкурсна пропозиція повинна містити:

- проект плану розвитку Підприємства на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

-заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників Підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

-пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Підприємства;

-пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності Підприємства.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Прийом документів здійснюється у відділі правового та кадрового забезпечення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, кабінет №209, що знаходиться за адресою: місто Нетішин, вул. Шевченка, 1.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» надається заступником міського голови з питань виконавчих органів Нетішинської міської ради Бобіною О.П., інспектором з кадрів комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Апончук Я.В. та спеціалістом 1 категорії з кадрового забезпечення відділу правового та кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Сахнюк Н.Ю.

Юридична адреса комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» : Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Лісова, 1, індекс 30100.

Термін подання документів: 26 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (термін подачі документів до 18 червня 2018 року до 17 години 15 хвилин включно).

Іспит на посаду директора комунального некомерційного підприємства Нетішинської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  відбудеться 22 червня 2018 року в приміщенні виконавчого комітету Нетішинської міської ради за адресою: м.Нетішин, вул. Шевченка, 1.

Телефон для довідок: 3-45-62, 9-03-88, 9-00-95.