Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і  режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської міської


                                                                                                                                  УКРАЇНА

 

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03.08.2021                                        Нетішин                              № 362/2021-рк

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і  режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської міської

 

           Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та у зв’язку з наявною вакантною посадою спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і                     режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської міської:

 

          1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської міської.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою  військовою освітою не нижче ступеня бакалавра; стажем роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше одного року або стажем роботи за фахом в інших сферах не менше двох років, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу у газеті «Нетішинський вісник», у якому помістити такі відомості:

          2.1. місцезнаходження виконавчого комітету Нетішинської міської ради, адреса та номери телефону;

2.2. назву вакантної посади із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської міської ради надається начальником відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії                                  з правоохоронними органами виконавчого комітету Нетішинської                      міської Миколою Обухом, керуючим справами виконавчого                             комітету Нетішинської міської ради Любов Оцабрикою та начальником  відділу

2

кадрової роботи апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Наталією Сахнюк.

2.3. основні вимоги до кандидатів;

2.4. строк подання документів 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу у газеті «Нетішинський вісник».

3. Розпорядження довести до відома працівників відділів та управлінь виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Нетішинської міської ради, голову конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу в у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Івана Романюка.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                Олександр СУПРУНЮК