Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради

УКРАЇНА

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Хмельницької області

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

05.07.2021                                        Нетішин                              № 315/2021-рк

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

 

           Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у зв’язку з наявною посадою спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку:

 

          1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою  землевпорядною освітою, за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра; стажем роботи за фахом в інших сферах не менше одного року, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу у газеті «Нетішинський вісник», у якому помістити такі відомості:

          2.1. місцезнаходження виконавчого комітету Нетішинської міської ради, адреса та номери телефону;

2.2. назву вакантної посади із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного  середовища  виконавчого  комітету  Нетішинської  міської  ради на

2

період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається секретарем Нетішинської міської ради Іваном Романюком, керуючим справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради Любов Оцабрикою, начальником відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради Ганною Тонкою та головним спеціалістом з питань кадрового забезпечення загального відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Наталією Сахнюк.

2.3. основні вимоги до кандидатів;

2.4. строк подання документів 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу у газеті «Нетішинський вісник».

3. Розпорядження довести до відома працівників відділів та управлінь виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Нетішинської міської ради, голову конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу в у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Івана Романюка.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                Олександр СУПРУНЮК