Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
 • Тобі, Нетішине:
  «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники, які мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних; які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

       До конкурсної комісії необхідно подати заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу; копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), у разі наявності присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання; згоду на відеофіксацію; медичні довідки про стан здоров’я за формами Ф140/о та Ф122/о; 2 фотокартки (4х6 см).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс проводиться поетапно:

 • прийняття рішення про оголошення конкурсу;
 • оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації;
 • прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
 • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
 • затвердження складу конкурсної  комісії;
 • проведення іспиту та визначення його результатів;
 • проведення співбесіди та визначення її результатів;
 • визначення переможця конкурсного відбору;
 • оприлюднення результатів конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради надається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Василем Миськом (тел. 9-12-46), головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Юлією Рябоволик (тел. 9-04-71).

Юридична адреса Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Михайлова, 4, індекс 30100.

Термін подання документів: 20 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (до 08 березня 2022 року).

Конкурсний відбір відбудеться 16 березня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні виконавчого комітету Нетішинської міської ради (скляна кімната).

Документи приймаються за адресою: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Михайлова, 4, індекс 30100.