Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
 • Тобі, Нетішине:
  «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Оголошення

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад консультанта та психолога Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради.

До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники, які мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних; які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

       До конкурсної комісії необхідно подати заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу; копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), у разі наявності присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання; згоду на відеофіксацію; медичні довідки про стан здоров’я за формами Ф140/о та Ф122/о; 2 фотокартки (4х6 см).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс проводиться поетапно:

 • прийняття рішення про оголошення конкурсу;
 • оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації;
 • прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
 • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
 • затвердження складу конкурсної  комісії;
 • проведення іспиту та визначення його результатів;
 • проведення співбесіди та визначення її результатів;
 • визначення переможця конкурсного відбору;
 • оприлюднення результатів конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради надається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Василем Миськом (тел. 9-12-46), головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Юлією Рябоволик (тел. 9-04-71).

Юридична адреса Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Михайлова, 4, індекс 30100.

Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (до 01 липня 2022 року).

Конкурсний відбір відбудеться 07 липня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні виконавчого комітету Нетішинської міської ради (скляна кімната).

Документи приймаються за адресою: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Михайлова, 4, індекс 30100.