Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Заступники міського голови


РОМАНЮК ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ –

 перший заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів Нетішинської міської ради

 

 

Забезпечує здійснення повноважень у сфері архітектури та будівництва, комунального господарства, соціально-економічного розвитку, планування, обліку, у галузі бюджету, фінансів і кредитів, забезпечує реалізацію державної політики сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

 

                Романюк Іван Васильович народився 15 жовтня 1983  року у м.Нетішин Хмельницької області.

         У 2013 році закінчив Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.  

         Від 02 лютого 2015  року до 25 листопада 2016 року – директор КП НМР «Благоустрій».

           З 10 травня 2018 року і до цього часу — перший заступник міського голови.


БОБІНА
Ольга Петрівна –

заступник Нетішинського міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради

Забезпечує здійснення державної політики у галузі освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури та спорту, материнства і дитинства, сім’ї та молоді; розробляє програми їх розвитку, які враховує при розробці програм соціально-економічного та культурного розвитку міста тощо.

 

Бобіна Ольга Петрівна народилась 6 лютого 1967 року в селі Іванькові Коропського району Чернігівської області.

Громадянка України.

Освіта повна вища.

Від 1987 року проживає в м. Нетішині.

Від серпня 1986 року до квітня 1988 року – вихователь групи продовженого дня у Волокитинській восьмирічній школі.

Від 1988-го до жовтня 1993 року – вихователь дошкільного навчального закладу №8 м. Нетішина.

Від жовтня 1993 року до січня 2012 року – вчитель початкових класів Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, а від 2012-го до серпня 2014 року обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи цієї школи.

У вересні 2014 року вийшла на пенсію за вислугою років.

Від вересня 2014 року до листопада 2015 року працювала на посаді начальника відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

25 листопада 2015 року затверджена на посаді заступника Нетішинського міського голови.

Заміжня, має двох дітей.

До кримінальної відповідальності не притягувалася. Судимостей не має.


ЛАТИШЕВА
Оксана Володимирівна –
 

Заступник Нетішинського міського голови
з питань діяльності виконавчих органів ради

Здійснює правове та кадрове забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради; забезпечує здійснення повноважень у сфері архітектури та будівництва, комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; здійснює контроль та забезпечення надання якісних адміністративних послуг суб’єктам звернень.

Латишева Оксана Володимирівна народилася 14 березня 1985 року у с.Радошівка, Ізяславського району, Хмельницької області.

З 1986 року проживає у м.Нетішин.

У 2002 році після закінчення Нетішинської ЗОШ № 4 вступила на навчання до Хмельницького університету управління і права. У 2009 році закінчила навчання у цьому закладі та здобула вищу юридичну освіту.

У 2017 році отримала диплом магістра за спеціальністю «Державне управління».

Від 2003 року до 2009 року працювала в ЗОШ № 4 м.Нетішина оператором комп’ютерного набору та лаборантом кабінету хімії та біології.

Від 01 листопада 2010 року до 29 травня 2014 року працювала в  ПП «Кайлас-К» на посадах: юриста та  виконавчого директора.

Від червня 2014 року до квітня 2016 року працювала  у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради на посадах: спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища та спеціаліста 1 категорії юридичного відділу.

Від 11 квітня 2016 року призначена на посаду начальника юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, де і працює до цього часу.

30 жовтня 2017 року затверджена на посаді заступника Нетішинського міського голови.

До кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалась.

Склад сім’ї:

чоловік - Саєцький Віктор Володимирович, 31.05.1984 року народження, військовослужбовець;

донька – Латишева Юлія Андріївна, 18.01.2004 року народження, учениця Нетішинського НВК.

 


БРЯНСЬКА
Оксана Олександрівна –

керуючий справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Здійснює організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради; вирішує питання взаємодії між відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради;забезпечує щоквартальне планування роботи виконавчого комітету міської ради і контроль за виконанням передбачених заходів.

Брянська Оксана Олександрівна народилась 4 червня 1974 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянка України.

У 1990 році вступила до Олександрійського медичного училища, після закінчення училища у 1993 році розпочала трудову діяльність медичною сестрою Знамʼянської обласної лікарні відновлюючого лікування Кіровоградської області.

З 1995 по 1998 роки працювала в житлово-комунальному господарстві Хмельницької АЕС.

1999-2005 роки - заочно навчалась у національному авіаційному університеті, де здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Маркетинг» та здобула кваліфікацію фахівця з розширення ринків збуту. Під час навчання працювала медичною сестрою-адміністратором в приватній клініці лікаря Дідевича.

З 2007 року по 2015 рік працювала в УТОВ «Мітра» на посадах: медичної сестри, інженера з охорони праці, діловода.

Від листопада 2015 року працювала секретарем приймальні загального відділу виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

З липня 2016 року за результатами конкурсу прийнята на посаду спеціаліста 1 категорії Фонду комунального майна міста Нетішина.

Від 02 жовтня 2017 року призначена за переведенням на посаду спеціаліста 1 категорії загального відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

13 листопада 2017 року затверджена на посаді керуючого справами виконавчого комітету Нетішинської міської ради.