Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Проект рішення Про затвердження Положення про порядок визначення розміру плати

 

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_____. _____.____                        м. Нетішин                                             № ____

 

Про   внесення   змін  до  рішення  виконавчого

комітету міської ради від 04 серпня 2010 року № 282

«Про Положення про порядок визначання розміру плати

за тимчасове  користування  місцями  розташування

рекламних  засобів,  що  перебувають  у  комунальній

власності  територальної  громади  міста  Нетішин»

 

 

 

Відповідно до статті 40, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», зі змінами та з метою визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Нетішин, виконавчий комітет Нетішинської міської ради в и р і ш и в:

 

1.Унести до рішення виконавчого комітету міської ради від 04 серпня 2010 року № 282 «Про Положення про порядок визначання розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територальної громади міста Нетішина» такі зміни:

- додаток до рішення викласти у новій редакції, що додається.

 

2.Рішення набирає чинності з дня його опублікування у газеті територіальної громади міста «Нетішинський вісник».

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора Фонду комунального майна міста Нетішина Охримчук О.М.

 

Міський голова                                                                                                    О.О. Супрунюк

 

 

 

 

 

                                                                               Додаток до рішення

                                                                               виконавчого комітету міської ради

                                                                               04 серпня 2010 № 282 (у

                                                                               редакції рішення виконавчого

                                                                               комітету міської ради

                                                                               __.__.20__ № __/___

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок визначання розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності

територальної громади міста Нетішин

 

1.Розмір плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина, встановлюється у Положенні, визначеному виконавчим комітетом Нетішинської міської ради та справляється з дати прийняття ним рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на підставі укладеного договору.

2.Відсутність рекламного засобу на вказаному місці не є підставою для звільнення від плати за користування місцем, крім випадків, передбачених у цьому Положенні.

3.Місячний розмір плати за місце розміщення зовнішньої реклами визначається за формулою:

Оп.м. = Б х П х К, де

Оп.м.  – це розмір плати за рекламу в місяць, грн.;

Б – базова плата за місяць, у грн. відповідно до таблиці;

П – площа місця розміщення зовнішньої реклами в м2

К – коригуючий коефіцієнт.

Кількість площини

Коригуючий коефіцієнт

Одна

1,0

Дві

2,0

Три

3,0

Чотири

4,0

Таблиця

№ п/п

Вид засобу зовнішньої реклами

Одиниця виміру

Базова плата за місяць, у грн.

1.

Щит, що стоїть окремо (білборд, бігборд), сіті-лайт, рекламний щит та інше

м2

25

2.

Горизонтальні чи прямовисні панелі, які кріпляться на кронштейнах до стін будівель та інше

м2

25

3.

Щит, плакат на павільйонах, об’єктах чи

елементах благоустрою та інше

м2

10

4.

Панель, яка кріпиться на кронштейнах до стовпів селищного освітлення та до ін. опор, стовпів, стенд змішаної інформації (реклами від населення та підприємств) та інше

м2

15

5.

Банер, банерна сітка, перетяжки (тролли) панно на фасаді будинку та інше

м2

15

6.

Конструкції на даху будинку (будівлі), споруди та інше

м2

20

7.

Кронштейн

- на стіні будівлі

- на стовпі, опорі освітлення та інше

 

м2

м2

 

20

10

8.

Електронне табло, «біжуча стрічка», неон, світловий шнур, світлова газета,

які розташовані на фасаді (окрім вивіски) та інше

м2

20

9.

Телефонна кабіна, урна, лава, інші елементи зовнішнього благоустрою, які використовуються як рекламоносії та інше

м2

10

10.

Нанесення трафарету на бетонне покриття та інше

м2

10

11.

Флагшток та інше

м2

15

12.

Виклейка ролет, вітрин та інше

м2

15

13.

Стели та інше

м2

30

14.

Світлові короби та інше

м2

20

15.

Лайт-бокси, прямокутні світлові короби та інше

м2

15

16.

Акрилайти та інше

м2

10

 

4.Місячний розмір плати за місце розміщення зовнішньої реклами підвищується на 50% при розміщенні конструкцій (за винятком виносних тимчасових щитів) для зовнішньої реклами на просп. Незалежності.

5.Розмір плати для розміщення конструкцій (виносних щитів) на прилеглих та прибудинкових територіях будівель, якщо розмір місця їх розміщення горизонтальної проекції рекламного засобу не перевищує два квадратних метри і конструкція встановлюється тимчасово, на період робочого часу торговельного або іншого суб’єкта господарювання закладу (підприємства, установи, організації) встановлюється в розмірі 25% від місячного розміру плати за місце.

6.Розмір плати за користування місцями розташування спеціальних конструкцій під час проведення масових заходів рекламного характеру, видовищного, споживчого, культурно-просвітницького, соціального та іншого характеру, які поєднуються з рекламними заходами з використанням міського середовища, визначаються відповідним договором, що укладається з організаторами таких заходів і встановлюються в розмірі 50 грн. за добу.

7.Розмір плати обрахований без податку на додану вартість, без врахування податку на рекламу є нижньою межею для розрахунків розмірів плати за місце розміщення зовнішньої реклами і, при необхідності, встановленої рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради визначається шляхом коригування розміру плати попереднього року на рівень інфляції за цей період.

8.Виконавчий комітет міської ради може переглядати тарифи, у зв’язку з розвитком ринку рекламних послуг у місті Нетішині або у випадках, передбачених чинним законодавством України.

9.Строк внесення плати визначається в договорі сторін (користувача місця розташування рекламного засобу і «робочого органу»), але не пізніше 25 числа місяця, що передує звітному.

10.Протягом трьохмісячного строку пріоритету заявника на місце розміщення рекламного засобу, яке є у комунальній власності територіальної громади міста, плата нараховується в розмірі 25% щомісячної розрахункової плати.

11.1.У разі продовження трьохмісячного строку оформлення дозволу щомісячна плата за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, справляється в розмірі 100% розрахункової плати.

12.За несвоєчасне виконання своїх грошових зобов’язань з внесення плати за місце розміщення зовнішньої реклами користувач сплачує пеню 0,5% від заборгованої суми за кожен прострочений день. Розмір пені не може перевищувати подвійної облікової ставки НБУ, яка діє на час нарахування пені згідно чинного законодавства України.

13.Несплата платежів протягом трьох місяців з дня закінчення строку платежу є підставою для дострокового розірвання Договору. При цьому з користувача місцем зовнішньої реклами стягується заборгована сума плати з нарахуванням пені за кожен день прострочення платежу.

14.Плата за тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста зараховується до бюджету міста

15.При відмові власника конструкції для розміщення зовнішньої реклами провести демонтаж рекламного засобу, такий демонтаж та витрати на його зберігання покладаються за рахунок власника конструкції з розрахунку витрат організації, підприємства, установи комунальної власності територіальної громади міста, що провели демонтаж та зберігання.

15.1.При відсутності таких можливостей у підприємств комунальної власності територіальної громади міста демонтаж і зберігання конструкції може бути виконаний іншими суб’єктами господарювання на договірних засадах з «робочим органом».

 

 

 

Міський голова                                                                                               О.О.Супрунюк