Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Повідомлення про оприлюднення - розміщення обєктів торгівлі, послуг та розваг

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради від 21.07.2011 № 12/258 «Про порядок здійснення торговельної діяльності (ресторанного господарства) та діяльності у сфері послуг, відпочинку та розваг у м.Нетішині»”

 

1.Зміст проекту:

Метою прийняття рішення міської ради «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нетішинської міської ради від 21.07.2011 № 12/258 «Про порядок здійснення торговельної діяльності (ресторанного господарства) та діяльності у сфері послуг, відпочинку та розваг у м.Нетішині»” є удосконалення процедури погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення та облаштування об’єктів літньої торгівлі, сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, що сприятиме покращенню благоустрою міста Нетішина та посиленню відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог чинного законодавства.

2. Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1.поштова адреса:30100, Хмельницька область, м.Нетішин, вул.Шевченка,1, управління економіки виконавчого комітету міської ради, тел.3-22-65, факс (03848) 9-00-94.

2.2. електронна адреса: E-mail:miskrada@netishyn-rada.gov.ua

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті міста Нетішин - http://www.netishynrada.gov.ua/ 25 вересня 2014 року.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17.00 год. 27 жовтня 2014 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 30100, Хмельницька область, м.Нетішин, вул.Шевченка,1, управління економіки виконавчого комітету міської ради, тел.3-22-65.»

 

Перший заступник

міського голови                                                                                                    П.П.Скиба

 

Заріцька Н.М.

3-22-65