Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Повідомлення – про оприлюднення проекту регуляторного акта

1.Зміст проекту:

Проект рішення Нетішинської міської ради «Порядок подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів у комунальну власність міста Нетішина та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів»,пропонується для забезпечення розгляду пропозицій щодо безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м.Нетішин об’єктів, які перебувають в державній, комунальній власності міста або приватній власності, а також утворення і роботи комісії з питань передачі.

2.Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1.поштова адреса: 30100, Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Шевченка,1, Фонд комунального майна міста Нетішина, тел. 9-11-26.

2.2.електронна адреса : E-mail:fkmnetishin@ukr.net.

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 06 жовтня 2017 року на офіційному сайті міста Нетішин – E-mail: miskrada@netishynrada.gov.ua та у черговому номері газети «Нетішинський вісник».

Зауваження та пропозиції приймаються до 16.00 год. 03 листопада 2017 року.

4.Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 30100, Хмельницька область, м. Нетішин, вул.Шевченка,1, Фонд комунального майна міста Нетішина, тел. 9-11-26.

Директор Фонду комунального майна

міста Нетішина О.М.Охримчук