Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина»

«Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина»

1.Зміст проекту:

Проект рішенняНетішинської міської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Нетішина»,пропонується з метою приведення у відповідність до вимого чинного законодавства.

2.Поштова та електронна адреса розробника проекту:

2.1.поштова адреса: 30100, Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Шевченка,1, Фонд комунального майна міста Нетішина, тел. 9-07-52, 9-11-26.

2.2.електронна адреса : E-mail:fkmnetishin@ukr.net.

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 27 червня 2019 року на офіційному сайті міста Нетішин – E-mail: miskrada@netishynrada.gov.ua та у черговому номері газети громади міста «Нетішинський вісник».

Зауваження та пропозиції приймаються до 17 год.15хв. 29 липня 2019року.

4.Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: 30100, Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Шевченка,1, Фонд комунального майна міста Нетішина, тел. 9-07-52, 9-11-26.