Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Повторне, робочий орган, перевезення

Звіт

про результати відстеження регуляторного акта

«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 грудня 2010 року № 487 «Про визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування»,

затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради

від 10 квітня 2014 року № 130/2014

 

Виконавець заходів з відстеження:

Управління економіки виконавчого комітету міської ради

 

Цілі прийняття акта:

  • удосконалення процедури вибору на конкурсних засадах суб’єктів господарювання, які спроможні забезпечувати належну якість матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету щодо проведення конкурсів з  перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування
  • удосконалення системи відносин із суб’єктами господарювання, які подали документ на конкурс та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

01 квітня 2015 року – 10 квітня 2015 року

 

Тип відстеження:

Повторне.

 

Методи одержання результатів відстеження:

Статистичні дані.

  • Кількість скарг від мешканців міста щодо умов пасажирських перевезень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

11 квітня 2014 року виконавчим комітетом міської ради оголошено конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Однак, у визначений в оголошенні строк від організацій не було надано пропозицій щодо участі у зазначеному конкурсі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» визначення робочого органу на конкурсних засадах є обов'язковим, а у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Тому, виконавчий комітет міської ради, як організатор конкурсу, повинен самостійно забезпечити проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «вул.Солов’євська – Аптека - Автовокзал».

Так, конкурсним комітетом щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування шляхом голосування визначено організатором конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування виконавчий комітет міської ради.

02 липня 2014 року виконавчим комітетом міської ради проведено конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування за маршрутом «вул.Солов’євська – Аптека - Автовокзал». Документи на участь у конкурсі подав один претендент. 22 серпня 2014 року укладено договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування. Разом з тим, скарг від мешканців міста на якість перевезення не надходило.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

 

            Здійснивши аналіз показників результативності регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 грудня 2010 року № 487 «Про визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування» необхідно зазначити, що виконавчим комітетом міської ради дотримано процедур конкурсного відбору та забезпечення проведення конкурсу на перевезення пасажирів відповідно до вимог чинного законодавства. Враховуючи відсутність скарг щодо якості перевезення, зазначаємо що цілі прийняття регуляторного акта досягнуто.

 

Начальник управління економіки

виконавчого комітету міської ради                                                       Н.Заріцька

 

10.04.2015