Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Звіт про результати відстеження РА "Про порядок розміщення об"єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об"єктах благоустрою м.Нетішин

ЗВІТ
про результати відстеження регуляторного акта «Про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об’єктах благоустрою м.Нетішина», затвердженого рішенням сімдесят шостої сесії Нетішинської міської ради від 30 липня 2015 року № 76/1879

 

1.Виконавець заходів з відстеження

Управління економіки виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

 

2.Цілі прийняття акта

- встановлення прозорого механізму розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об’єктах благоустрою, у тому числі під час проведення ярмарок, інших масових заходів;

- деталізація всіх процедур отримання погодження на розміщення об’єктів на об’єктах благоустрою; 

- скорочення витрат часу фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб під час погодження розміщення об’єктів; 

- забезпечення сприятливих умов для відпочинку мешканцям міста.

 

3.Строк виконання заходів з відстеження

З 04 лютого 2019 року до 08 лютого 2019 року.

 

4.Тип відстеження

Періодичне.

 

5.Методи одержання результатів відстеження

Статистичні дані.

 

6.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

 

Показники результативності

2016 рік

2017 рік

2018 рік

Кількість звернень для отримання документа про здійснення одноразової торгівлі

12

18

14

Кількість звернень для розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг

9

8

3

Кількість проведених ярмарків, фестивалів, інших масових заходів

11

12

12

 

7.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 30 липня 2015 року № 76/2015 «Про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об’єктах благоустрою м.Нетішина», впорядковувалися правові відносини між виконавчим комітетом Нетішинської міської ради та суб’єктами господарювання, що виникали у процесі розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об’єктах благоустрою.

Даний регуляторний акт мав достатній рівень досягнення визначених цілей, результати його реалізації носили позитивний характер. Прийняте рішення не тягне за собою витрат із бюджету міста та призводить до збалансування відносин між органами місцевого самоврядування та власниками тимчасових споруд торговельного, побутового чи іншого призначення.

Рішенням сорок першої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 04 травня 2018 року № 41/2590 встановлено правила благоустрою на території міста Нетішин».

Так, новими Правилами благоустрою на території міста Нетішина передбачено утримання малих архітектурних форм. Проте, не в повному об’ємі визначений порядок розміщення, необхідний перелік документів та механізм погодження розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг, для яких не вимагається отримання паспорта прив’язки.

Пунктом 5 частини першої статті 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено заборону самовільного встановлення на об’єктах благоустрою торговельних лотків, павільйонів, кіосків, тощо.

Оскільки на сьогодні існує ряд неузгодженостей щодо розміщення об’єктів торгівлі, тимчасових споруд та пересувних споруд для здійснення дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг, а також щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок та інших масових заходів, постає необхідність затвердження чіткого порядку з визначенням переліку документів, термінів отримання погодження тощо.

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30 липня 2015 року № 76/2015 «Про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на об’єктах благоустрою м.Нетішина» потребує викладення у новій редакції.

Наразі, виконавчим комітетом Нетішинської міської ради розроблено проект рішення Нетішинської міської ради «Про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг та розваг», який з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

 

 

 

Начальник управління економіки

виконавчого комітету

Нетішинської міської ради                                                                                              Н.Заріцька