Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Звіт про результати відстеження РА Про внесення змін до рішення про визначення організації для здійснення функцій замовника робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів

Звіт

про результати відстеження регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 грудня 2010 року № 487 «Про визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 10 квітня 2014 року № 130/2014

 

 

Виконавець заходів з відстеження:

Управління економіки виконавчого комітету міської ради

 

Цілі прийняття акта:

Приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання, здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету щодо проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між виконавчим комітетом Нетішинської міської ради та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

 

Строк виконання заходів з відстеження:

14 квітня 2018 року – 25 квітня 2018 року

 

Тип відстеження:

Періодичне.

 

Методи одержання результатів відстеження:

Статистичні дані.

  • Кількість скарг від мешканців міста щодо умов пасажирських перевезень.

 

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

08 липня 2016 року виконавчим комітетом міської ради оголошено конкурс на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.

Однак, у визначений в оголошенні строк від організацій не було надано пропозицій щодо участі у зазначеному конкурсі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» визначення робочого органу на конкурсних засадах є обов'язковим, а у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Тому, виконавчий комітет міської ради, як організатор конкурсу, повинен самостійно забезпечити проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «вул.Солов’євська – Аптека – Автовокзал».

Так, конкурсним комітетом щодо визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування шляхом голосування визначено організатором конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування виконавчий комітет міської ради.

Рішенням виконавчого комітету міської ради № 340/2016 від 18 серпня        2016 року змінено назву маршруту на «Автовокзал – вул.Солов’євська», а також оголошено конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Автовокзал – вул.Солов’євська» відповідно до вимог чинного законодавства.

26 вересня 2016 року виконавчим комітетом міської ради проведено конкурс з перевезення пасажирів на вищевказаному міському автобусному маршруті. Документи на участь у конкурсі подав один претендент. 04 листопада 2016 року укладено договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування. Разом з тим, скарг від мешканців міста на якість перевезення не надходило.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

 

            Здійснивши аналіз показників результативності регуляторного акта «Про визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування» необхідно зазначити, що виконавчим комітетом міської ради дотримано процедуру конкурсного відбору та забезпечення проведення конкурсу на перевезення пасажирів відповідно до вимог чинного законодавства. Враховуючи відсутність скарг щодо якості перевезення, зазначаємо що цілі прийняття регуляторного акта досягнуто.

 

 

Начальник управління економіки

виконавчого комітету міської ради                                                                   Н.Заріцька

 

 

25.04.2018