Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Звіт з відстеження Порядок демонтажу.

ЗВІТ
про результати відстеження регуляторного акта «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у м.Нетішин», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22 вересня 2016 року № 410/2016

 

1.Виконавець заходів з відстеження

Фонд комунального майна міста Нетішина.

 

2.Цілі прийняття акта

Створення єдиних умов для діяльності всіх суб’єктів господарської діяльності у сфері зовнішньої реклами, приведення у належний естетичний вигляд рекламних засобів різних типів на території всього міста, створення єдиного естетичного середовища, усунення порушень Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Нетішині.

 

3.Строк виконання заходів з відстеження

З вересня 2017 року до жовтня 2017 року.

 

4.Тип відстеження

Повторне.

 

5.Методи одержання результатів відстеження

Для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод. Відстеження результативності регуляторного акта проведено відповідно до фактичних надходжень до бюджету міста від суб’єктів господарювання, які здійснили демонтаж рекламних засобів.

 

6.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

  • обсяг  надходжень  від  сплати  за демонтаж рекламних засобів до бюджету міста та кількість наданих приписів про усунення порушень зовнішньої реклами;
  • рівень поінформованості суб’єктів господарювання.

 

8.Кількісні та якісні значення показників результативності

 

        Показники результативності

I півріччя

2016 року

I півріччя

2017 року

Кількість приписів на демонтаж зовнішньої реклами, одиниць

-

-

Надходження до бюджету міста, тис.грн

-

-

Рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради «Про затвердження Порядку демонтажу рекламних засобів у місті Нетішині» оприлюднювалися у газеті територіальної громади міста «Нетішинський вісник» та на офіційному сайті міської ради у визначенні терміни.   

 

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття даного Порядку дозволило  поліпшити систему організації роботи Робочого органу з питань діяльності у сфері зовнішньої реклами та підприємств, установ, організацій міста при проведені демонтажу рекламних засобів, посилює контроль за розміщенням зовнішньої реклами, створює механізм виявлення порушень Правил розміщення зовнішньої реклами, визначає порядок демонтажу, експлуатацію самовільно розміщеного рекламного засобу, зберігання та повернення дійсному власнику з відповідним відшкодуванням витрат по демонтажу рекламних засобів тощо.

          Показником результативності регуляторного акта стане надходження від плати за демонтаж рекламних засобів у місті Нетішині.

         Прийнятий даний регуляторний акт забезпечить поповнення дохідної частини бюджету для забезпечення реалізації соціально-економічного розвитку міста.

 

 

Директор Фонду

комунального майна міста Нетішина                             О.М.Охримчук

 

03.11.2017

 

 

 

Гнатів І.І.

3-21-56