Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про розгляд ЕП № 25 щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика

УКРАЇНА

Нетішинська міська рада Хмельницької області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

сорок четвертої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

07.09.2018                                        Нетішин                                       № 44/2934

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції про встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду  електронної петиції щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка, розміщеної Соловйовим Д.О. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада в и р і ш и л а:

 

1.Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва «Про розгляд електронної петиції щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка» взяти до відома згідно з додатком.

2.Підтримати електронну петицію щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка, розміщену Соловйовим Д.О. на веб-сайті «Розумне місто».

 

2

 

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути  та вирішити питання,  яке порушене в цій електронній петиції.

4. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

4.1.направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції   та     громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

4.2.оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

5.Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

Міський голова                                                                      О.О.Супрунюк

                                                                                        

 

                                                                                           Додаток

до рішення сорок четвертої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

07.09.2018 № 44/2934

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради

з питань будівництва, архітектури, комунальної власності,

приватизації та підтримки підприємництва

 

від 07 вересня  2018 року

 

Про розгляд електронної петиції щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка

                                                                            

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду  електронної петиції щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка, розміщеної Соловйовим Д.О. на веб-сайті «Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань будівництва, архітектури, комунальної власності, приватизації та підтримки підприємництва              в и р і ш и л а:

 

 

1. Підтримати електронну петицію щодо встановлення ігрового обладнання дитячого майданчика  на подвір’ї будинків №№ 2, 4 та 6, що на вул.Шевченка, розміщеної Соловйовим Д.О. на веб-сайті «Розумне місто».

2. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути  та вирішити питання,  яке порушене в цій електронній петиції.

3.       Направити цей висновок міському голові Супрунюку О.О.

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань

будівництва, архітектури, комунальної власності,

приватизації та підтримки підприємництва                             Р.М.Кузів 

 

Секретар постійної комісії міської ради з питань

будівництва, архітектури, комунальної власності,

приватизації та підтримки підприємництва                             Н.М.Свинаренко