Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Відповідь про результати розгляду ЕП № 8

Р І Ш Е Н Н Я

 

чотирнадцятої сесії Нетішинської міської ради

VІІ скликання

 

29.06.2016                                                   Нетішин                                                      № 14/554

 

Про розгляд висновку постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій»

 

Відповідно до статті 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123 та з метою розгляду електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, розміщеної Рудомським Р.Л. на веб-сайті «Розумне місто», Нетішинська міська рада    в и р і ш и л а:

 

1. Висновок постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту «Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій» взяти до відома згідно з додатком.

2. Підтримати електронну петицію щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, розміщену Рудомським Р.Л. на веб-сайті «Розумне місто».

3. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути  та вирішити питання щодо проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій.

4. Доручити виконавчому комітету міської ради створити робочу групу з надання конкретних пропозицій щодо вирішення питання проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, із залученням депутатів Нетішинської міської ради, представників фінансового управління та відділу молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, КН НМР «ЖКО», КН НМР «Благоустрій» і громадськості.

5. ГО «Громада міста Нетішин» спільно з виконавчим комітетом міської ради розглянути можливість співфінансування реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, спільно із спонсорами.

6. Виконавчому комітету міської ради ініціювати внесення змін у міську програму розвитку фізичної культури і спорту у місті на 2012-2016 роки для передбачення у бюджеті міста коштів на проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій.

7. Нетішинському міської голові Супрунюку О.О. забезпечити:

7.1. направлення відповіді про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку електронної петиції;

7.2. оприлюднення інформації про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення міської ради покласти на міського голову Супрунюка О.О.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                      О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення чотирнадцятої

сесії Нетішинської міської

ради VІІ скликання

29.06.2016 № 14/554

 

 

ВИСНОВОК

постійної комісії Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту

 

 

від 01 червня 2016 року № 1

 

 

Про розгляд електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій

 

 

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій Нетішинської міської ради           VІІ скликання, затвердженого рішенням шостої сесії Нетішинської міської ради       VІІ скликання від 29 січня 2016 року № 6/123, та з метою розгляду  електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, поданої громадянином Рудомським Р.Л. та розміщеної на веб-сайті « Розумне місто», постійна комісія Нетішинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту    в и р і ш и л а:

1.Рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути та вирішити питання щодо проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій.

2.Доручити виконавчому комітету міської ради створити робочу групу з надання конкретних пропозицій щодо вирішення питання проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, із залученням депутата Нетішинської міської ради Брожика М.В., представників фінансового управління та відділу молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, КН НМР «ЖКО», КН НМР «Благоустрій» і громадськості.

3.ГО «Громада міста Нетішин» спільно з виконавчим комітетом міської ради розглянути можливість співфінансування реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, спільно із спонсорами.

4.Виконавчому комітету міської ради ініціювати внесення змін у міську програму розвитку фізичної культури і спорту у місті на 2012-2016 роки для передбачення у бюджеті міста коштів на проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій.

5.Направити висновок постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, інформації, молоді та спорту з розгляду електронної петиції щодо вимоги вирішити питання про проведення реконструкції спортивного майданчика на вул.Михайлова з використанням сучасних технологій, міському голові Супрунюку О.О.

 

 

 

Голова постійної комісії

Нетішинської міської ради з питань

соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                               О.В.Матросова

 

 

Секретар постійної комісії

Нетішинської міської ради з питань

соціального захисту, охорони здоров’я,

освіти, культури, інформації, молоді та спорту                                               В.О.Щукла